Tm 42 Crs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
    Vreau sa pun si eu pe geamurile fata! Da-mi si mie unde ti-au pus si tie pls
    la c&a glass langa restaurant Clasic nr de tel 0724275002 - Cristi se numeste individul; dak vrei merg cu tine si iti faci programare


    Originally posted by valeriuciprian View Post
    Iti mai trebuie stalpii dintre geamuri sa ii infoliezi si e super masina..
    ms . . . Acuma cautam pe forum pe cineva sa cumpar un set

    Comment


    • #32
      Masina ca masina... Dar fata e super... Sa le stapanesti sanatos... Si la multi km fara incidente

      Comment


      • #33
        Ms mult de tot

        Comment


        • #34
          Spune-mi te rog daca pe geamurile fata ai aceasi transparenta ca pe cele spate?!?!
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #35
            Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme. Frumoase modificarile ce mai ai in plan pentru viitor

            Comment


            • #36
              back

              acum cateva zile lam convins pe seba sa faca consola . . . ms seba . . . am mai adaugat niste module cu leduri sub bord si scaune si leduri la manerele de la usi in interior. bordu cu serigrafie de prestige si leduri schimbate tot de seba.

              pt zona de vest dak vreti led tuning apelati cu incredere la Seba.

              am atasat si cateva poze.

              va multumesc tuturora pt urari si sa speram ca nu vor fi probleme. momentan am 45.000 km si nici un semn.

              toate cele bune ! ! ! si sarbatori fericite ! ! !
              Attached Files

              Comment


              • #37
                salut as dori sa stiu si eu cum dau de seba?
                un nr de tel ceva.................mersi si sarbatori fericite

                Comment


                • #38
                  pai de Seba moderatorul de forum ii vorba. 0726 73 55 61 daca te ajuta
                  Last edited by crististreulea; 27 December 2008, 16:46.

                  Comment


                  • #39
                    domnu crs, vad ca v-ati prezentat lucrarea. dar ati uitat sa spuneti cat ne-am chinuit cu consola 3,14....
                    oricum, sa va fie de bine si ms de reclama
                    ps: noaptea la 4:30 in rompetrol se executa cele mai faine tuninguri
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #40
                      aia da vad ca aveti un nou statut ;)

                      Comment


                      • #41
                        gume noi

                        azi cumparat 4 gume noi :

                        Dunlop Sp Sport 01 185/65 R15

                        pret: 210 Ron bucata plus 10 Ron/anvelopa transport

                        prima impresie: foarte buna (o tura la Iveco sa ma conving)
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          mah, tu te-ai dat cu gume de vara asimetrice la -10 grade la iveco? multa minte-ti mai trebuie, mah...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #43
                            de unde ai luat gumele?
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • #44
                              @89.mir daca ma lasa admini pun link aici daca nu iti zic pe mess

                              @seba nui stres o fost lejer

                              @anca mai o tura de budapesta?

                              Comment


                              • #45
                                Bah tzara, nu te mai lauda atata , bravo, sa ai grija de ele, oricum unguru' stie parerea mea, eu cred ca da...

                                LE Eu zic sa facem un pariu sa vedem cat il tin pe c8il gumele.
                                Last edited by crististreulea; 9 January 2009, 12:59.
                                No, apoi blana
                                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google