Logan 1.4 B 197 WTS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.4 B 197 WTS

    Salut tuturor! Desi nu sunt chiar asa de nou pe forum abia acum m-am hotarat sa-mi prezint si eu masina cu bune si cu rele!

    Model: Laureate
    Motorizarea: 1.4
    Attached Files
    sigpic
    Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

  • #2
    coooooox e de curse )
    sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • #3
      frumoasa culoarea,sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara evenimente,o folie nui pui,ca ii schimba aspsctul mult,spor la modificari

      Comment


      • #4
        Folie pe fata, pe spate, bi-xenon in far, xenon in proiectoare. Cam astea sunt planurile de viitor!
        sigpic
        Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

        Comment


        • #5
          Macar sa-i orbesti pe toti..de ce xenon in proiectoare? Proiectoarele sunt facute sa disperseze lumina in conditii de ceata, punand xenon in proiectoare nu faci decat sa jenezi si mai mult celalati participanti la trafic prin disperia puternica a luminii. Daca nu vrei sa ai frigiderul plin la orice intalnire in trafic, eu zic sa te mai gandesti.

          Comment


          • #6
            eu zic ca e cea mai buna alegere, xenon in proiectoare si sa fie de 55 nu 35 sa fie mai puternic
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • #7
              ......daca proiectoarele sunt reglate sa bata jos....nu ai nici o treaba..cu ceilalti participanti la trafic.....
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • #8
                Buna alegere,sa o stapanesti sanatos.
                Fiecare cum vrea,daca are chef sa isi puna xenon si in lampa de march-arriere.

                Ce arata urat e stickerul cu F1 Team de sub semnalizare.Da-l jos...pe celalalt lasa-l acolo ca am si eu,doar ca e pe cealalta parte

                Comment


                • #9
                  problema ar fii ca proiectoare fiind jos de la drum rau sau pietris se sparg si nu merita investitia
                  sigpic #

                  Comment


                  • #10
                    sa traiasca ph2 si sa ai parte de el
                    incet ne inmultim si noi cu ph2
                    spor la modificari
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by CataLiNNN View Post
                      Buna alegere,sa o stapanesti sanatos.
                      Fiecare cum vrea,daca are chef sa isi puna xenon si in lampa de march-arriere.

                      Ce arata urat e stickerul cu F1 Team de sub semnalizare.Da-l jos...pe celalalt lasa-l acolo ca am si eu,doar ca e pe cealalta parte
                      Multumesc frumos pt urarii ! ! Lasa ca stikerele alea da caii). Pun xenon mai mult de design si mai putin pt folosinta lui. Nu mi se pare o "tiganie" , fata de ceilalti care fac din masinile lor discoteci sau mai stiu eu)
                      sigpic
                      Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                      Comment


                      • #12
                        Si eu as fii impotriva xenonului in proiectoare,nu prea foloseste,sunt bune si becurile care sunt acum.
                        Apuca-te frumusel si strange bani pentru suspensie la primavara, cum fac si eu!
                        Apropo,cum te impaci cu cromul de la portbagaj,ca mie nu prea imi place?

                        PS: Initial am crezut ca e neagra,dar te-a demascat ultima poza,albastru mineral...vine frumos pe PH2
                        Vezi sa nu te apuci de nebunii cu ea,mai ales ca vine iarna )

                        Comment


                        • #13
                          Sa inteleaga totii, pun xenon pur si simplu pt estetica masini. Suspensie nu ma bate gandul sa-i pun si nici jante. acel bandou cromat de pe portbagaj il voi vopsi sau colanta dar la primavara! In privinta culorii te anunt ca nu e albastru mineral ci Blue Navy, o nuanta mai inchisa decat albastru marine!
                          sigpic
                          Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                          Comment


                          • #14
                            Da,m-am grabit si am incurcat denumirile la culori.
                            Asa eram si eu ca tine,nici in ruptul capului nu vroiam sa aud de suspensie,dupa cateva poze si niste priviri mai de la distanta am constatat ca e foarte inestetica,sa nu mai vorbesc de utilitate.
                            Si eu sunt inca in planuri,ma bate gandul la niste jante pe 17",ma gandesc ca o sa arate altfel.
                            Important e sa ai grija de ea si sa nu abuzezi in primii 5.000-10.000 de km ca masina nu o sa ceara decat benzina si consumabilele de la revizii.
                            Sau cum a mancat la mine pana acum...benzina si lichid de spalare parbriz

                            Comment


                            • #15
                              Sincer decat sa-mi pun o suspensie (una buna nu chinezarae) sau o pereche de jante pe 15 cu talonul de 70, cu banii aia la vara voi pune etrierii de MCV, placute EBC Green Stuff, Discuri Brembo max si o pereche de gume Dunlop Sport 01. Cel putin astea sunt planurile
                              Last edited by WesF1; 20 November 2010, 00:44.
                              sigpic
                              Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google