Ms-68-eni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    salut foarte frumoasa masina ta , imi plake .... vad ca in locul unde ai avut acele litere nu ti s-a luat complet , asa am avut si eu exact in acel loc 3 litere , aveam scris ABS ) niki akum dupa cateva luni si dupa 100 de frecari si nu mi s-a luat ~x( cotiera este originala de logan ?

    Comment


    • #62
      salut da cotiera este originala de logan comandata de pe www.dacia.ro

      Comment


      • #63
        Originally posted by barthajozsef1 View Post
        eu sunt ft multumit de toba cu silencer e destul de silentioasa nu deranjeaza la drum lung fara silencer suna bestial l-am comandat de pe www.tobecarbon.ro ma costat 110 euro + transport

        in cat timp ti-a ajuns toba dupa ce ai comandat-o?

        Comment


        • #64
          aproximativ 5 zile toate cele bune tuturor

          Comment


          • #65
            Salut, Foarte frumoasa masina si ingrijita, sa aveti grija unu de altul.

            Te rog frumos, daca poti ... pune si tu un filmulet cu Evacuarea cu si fara silencer!! Am acelasi motor ca si tine si vreau sa iau o toba sport cu silencer! Mersi!
            sigpic

            Comment


            • #66
              am sa va fac si un filmulet dar din punctul meu de vedere sunt ft multumit de toba si pretu este destul de mare fata de o toba sport de 200 ron dar si calitatea. Toata smecheria ce ma lasat impresionat fata de alte tobe este silencerul. Cand ii montat silencerul in masina nici nu se aude k ai toba sport poti merge la drum intins cu motoru turat k nu te deranjeaza. Fara silencer suna de rupe scoate un sunet mai adanc.pe relantiv asa se aude de parca ai avea o masina cu un motor de 4.0 litri benzina.

              Comment


              • #67
                ti-ai schimba parerea daca ti-ai face evacuarea calumea!
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #68
                  te cred...no comment...dar sunt multumit si cu evacuarea ce am acuma

                  Comment


                  • #69
                    Hai cu filmuletul cu evacuarea, vreau sa vad cum se aude
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google