My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar merge o schimbare, va arata mult mai bine, dar sa ai si o dimensiune buna a anvelopelor, un 205/45 sa zicem. Ca tot se vorbeste de stopuri, daca le vei schimba sa ma anunti.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Sa iti faci o idee cum dau jantele pe masina ;)
      Attached Files

      Comment


      • Imaginea editata mai sus intareste cele spuse mai devreme de mine....
        Asa da....
        LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

        Comment


        • Eu zic sa le pastrezi pastea....Modelu asta mi se pare un pic mai vechi

          Comment


          • Multumesc pentru VT! ideea este ca jante vor fi pe 16" cu 215/40/16 ! in cazul asta, masina ar mai cobora cam 1 cm si ceva....
            Sper sa gasesc modelul dorit si sa-i pot face o proba...
            Pe partea de stopuri, nu am de gand sa le schimb prea curand dar le-as arunca niste leduri in ele...
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Parerea mea e ca jantele tale sunt mult mai frumoase decat celelalte.
              Frumoasa masina si sa ai noroc de ea in continoare.

              Comment


              • Arata mai bine cu jantele tale

                Comment


                • sunt debusolat complet :|
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • @anonimboy are drepte arata mai bine cu jantele tale decat cele pe care le vrei tu.

                    Sper sa nu te superi pe mine este o parere personala si atat.

                    Oricum sti cum e "nu e frumos ce e frumos e frumos ce imi place mie".
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • eu am adresat aici parerea tocmai, de a afla parerile! nu am de ce sa ma supar, din contra, imi fac o idee si-mi mai schimb viziunea! Multam mult!!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • arata mai bine cu jantele actuale decat cu jantele din vt . nu-mi plac deloc cum dau alea,acum e gustul tau ..
                        sanatate , frumoasa masina
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • jantele din VT nu-s pt logan,oricare a-r fi el...
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • parca nu dau prea bine pe logan jantele alea.
                            e pur si simplu o parere personala, te rog sa nu te superi.
                            daca ar fi sa aleg, eu as ramane la cele de acuma. jantele astea mi se par prea pline.
                            sper sa iei cea mai buna decizie pentru tine si tu sa fii multumit si sa nu ai regrete.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Thejock3r View Post
                              sper sa nu va stresez cu pozele, dar scosesem "mandra" la iarba verde si i-am prins cateva cadre
                              zici ca-i scufita rosie , unde-i lupu ? facea poze? )
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu zic sa se faca un poll legat de tema jantelor.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google