My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar meriti toate laudele. mult succes in contiuare.
    Nu-i bai...

    Comment


    • super tari pozilii
      penultima e cea mai tare!
      ce sa mai zic...o masina de nota 10!!
      felicitari domnu

      Comment


      • jockere, nu ai distantiere? parca e prea ingusta...sau poate mi se pare
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • felicitari pt colegu...de invidiat masina jokere,ne bucuram ca apartii de logan club bucuresti...ne mandrim cu masina asta..ai pus suflet nu asa cand ai facut-o..cu alte cuvinte super masina super,super coleg

          1.6 MPI 8Vsigpic

          Comment


          • Jock3r3, cuvintele mele nu s-ar putea ridica la înălțimea expresivității pozelor, asa ca mai bine nu mai spun nimic și las pozele sa vorbească de la sine....

            S-o stăpânești sănătos și sa te bucuri de ea...
            LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

            Comment


            • Frumoasa tare masina asta!
              sigpic

              Comment


              • pe departe cel mai frumos logan...

                1.6 MPI 8Vsigpic

                Comment


                • WOWW Ce de cuvinte frumoase zice lumea ca v-am pus eu..... ! Multumesc colegii ! Masina va mai suferi mici modificari pe viitor..sper sa fie de bun gust !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • si inca un calop de poze rog pe cineva sa uneasca posturile! multumesc
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Atat masina cat si camera foto fac totul din masina ta !! Felicitari si spor la modificari ... sa fie doar pe gustul tau ... gusturile nu se discuta :-)
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • ai o super masina ! bravo Domnu' sa iti traiasca si sa se faca mare fetita ! bafta in continuare !
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • oare un fotograf asa profesionist scoate ceva si din harbu' meu. oricum trebe sa dau 3 kile de ceara sa nu se vada zgarieturile. desi cred ca cele mai adanci le am pe cortex.

                          ai o masina super. si despre stoapele cu led, vorbim vara asta. trebuie sa iasa ceva....decat chinezariile din targ mai bine ceva romanesc si frumos

                          Comment


                          • urata rau masina....o vreau eu ....) felicitari pentru masina...arata foarte bine....

                            Comment


                            • pai daca face schimb io sunt primu!!!!! nu jokere?

                              Comment


                              • Mda cam urata masina asta eu nu stiu de ce o tot pozezi din diferite unghiuri ca tot urat arata.

                                Glumesc bineintales.

                                Este o masina foarte reusita oricum a muncit mult omu la ea si a scos ceva frumos unic.

                                Din ce a fost si ce a ajuns in numai 1 an cam asa daca nu ma insel.

                                Proprietarul stie.

                                Bravo succes in continuare si asteptam cu nerabdare modificarile.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google