My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiu ce sariti toti ca arsi, eu am comentat ce se poate vedea in cateva poze si se pare ca si proprietarul recunoaste chestiile astea, asa ca nu mai faceti toti pe avocatii.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • ii sta foarte bine cu suspensia asta superb...
      sigpic

      Comment


      • JOKER din pct meu de vedere este o masina UNICATA in primul rand si conteaza sa iti placa tie mult !! este o masina care a fost facuta cu mult suflet,rabdare.. made by hand !! asta spune totul !!!
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
        Simply Stance

        Comment


        • Cred ca e cea mai reusita masina de pe forum,asta si din cauza culorii care e criminala,inca o data....BRAVO.....

          P.S. Pozele le-ai lucrat putin si in photoshop......cred...oricum mortalaaaa...

          Comment


          • Masina arata nu bine ci foarte bine asa cum am mai spus.Imi place foarte mult stilul adoptat si modificarile de bun gust pe care le-ai adus pana acum masinii si sunt aproape convins ca si modificarile ulterioare o sa se incadreze in acelasi tipar.Asa cum ai spus si tu sunt unele mici defecte dar toate se remediaza la timpul lor,principal e sa iti placa tie masina si sa te poti si folosi de ea atunci cand vrei si ai nevoie.Mie unu nu imi plac acele :"capacele" rosii de pe nr. de inmatriculare dar daca tie iti plac e foarte bine asa.Bafta in continuare cu masina si sa iasa exact asa cum iti doresti.
            ...byAdi.Schumi_tm
            TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              Poti sa-mi spui si mie ce varianta este masina asta te rog ??? E facuta pe comanda ??? E pentru export ???

              Merg la un dealer cu poza asta sa vad ce si cum !
              poza asta e superba

              Comment


              • Jokere superba masina,chiar superba,cum sunt si alte masini pe acest forum de altfel.Ma oameni buni stiti cum e, gusturile nu se discuta nu?Acum sarind de la una la alta,nu te supara dar cum ai reusit sa-ti stergi vopseaua neagra de pe marginile numerelor de inmatriculare???poate ai scris in paginile anterioare dar eu nu gasesc
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • Nenea KYS la pozat
                  paparazzi
                  My turbo lag, give your MPI, a chance

                  Comment


                  • Nenea KYS la pozat
                    paparazzi
                    Scuzati dublul post dar nu am fost atent
                    Attached Files
                    My turbo lag, give your MPI, a chance

                    Comment


                    • Capacele rosii de la numere vor cadea rpd : am gasit modalitatea ( mai finuta , zic eu ). Conturul negru de la numere l-am dat jos cu diluant!

                      Aolo...andrei...ce figuri pe capul meu pe acolo ) Ai prins momentul cand era urmarit de EVO 9 ala ?? )
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Forta JOKEROOO.....vrem si noi poze
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Jokere uite si de la mine cateava ). Uite si poze cu politistu ala care te-a suparat
                          Attached Files
                          Last edited by 191ZUZ; 11 September 2010, 22:20.
                          Y!M: alexut.style

                          Comment


                          • hehe..nu m-a suparat deloc doar ca eu l-am intrebat daca-mi iau ditamai amenda daca parchez acolo iar el mi-a zis sa bag masina la subteran
                            @matheo..poze cu ce nenea ?
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • poze cu tot..pe polivalenta
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • poze cu Jokerul si KYS`ul de azi
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google