My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut

    Uite si putine critica din partea.
    Mie, nu-mi place cum dau jantele alea cu spite pe masina ta, mai mult imi plac cele pe care le-ai dat jos, in schimb cel mai mult imi place cele de pe HZP, loganul este o masina "grasa" asa cum e facut HZP-ul arata ca un bulldog, e aproape de pamant, picioarele ii stau in afara, e periculos :P
    Nu stiu cum sa ma exprim mai explicit, cu acele jante, va fi prea inchis masina. Adica, rosu mat, ornamente 0, seamana deja cu o perete...celalalte jante ii dadeau un pic de contrast. In rest tot respectu pentru munca ta!

    Comment


    • epic fail )
      From Miami 2 Ibiza
      Voucher
      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

      Comment


      • Originally posted by Thejock3r View Post
        din categoria " haideti sa ne radem " va postez ceva de pe alt site... ) ENJOY!

        de FastFurious

        de TheJock3r
        .............................................
        Si cat am tacut si am vrut sa te las ca pe tine , trebuie sa-ti dau lovitura de

        In cazul in care n-ati inteles despre ce e vorba....spuneti-mi ca va dau si alte explicatii )
        nenea eu chiar ca nu am inteles nimica , in afara de faptul ca te-a injurat ala si ca s-a slobozit la gura(la tastatura)cum i-a iesit mai repede.yo zic sa nu iei in seama toti prostii, ca asa nu ajungi nicaieri "te bagi in vorba cu ei , te aduc la nivelul lor si te bat din experienta" cunosti expresia nu ?
        si am mai observat inca o chestie la fel de deranjanta,ca multi de la noi din forum/club te critica , ba ca nu le place masina , ba ca nu le place despre tine.Asta cu critica masinii, o inteleg dar cu tine ce au frate?

        P.S. probabil sunt deranjati de faptul ca pui foarte des poze la myride-ul tau cu masina si ei au impresia ca tu te lauzi in pozele alea....? gresit , iti place sa faci poze si gata!ce vroiai sa pui la sectiunea asta poze cu tomberoanele din spatele blocului sau cu mizeria si gropile de pe sosele,caini si pisici,etc?
        Last edited by Carmelo; 23 September 2010, 09:23.
        Fara Semnatura.

        Comment


        • Da mah Jok3re, mie'mi place masina da' nu'mi place de tine... pt. ca sunt barbat si'mi plac femeile
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • jokere nu baga in seama totii frustrati ... oricum e fitza rau de tot
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • Am zis despre tine ...... in cazul in care este o ironie....
              Fara Semnatura.

              Comment


              • despre mine ?:O
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • a incercat cineva sa coboare garda la sol taind din arcuri?

                  Comment


                  • Da, si nu a fost un rezultat bun. NU FACE ASTA

                    Vezi ca esti off-topic, aici discutam de masina KYS

                    On-topic : cu alte cuvinte nenea ala se p*** si pe site-ul acesta, adica si pe noi.

                    Pacat ca pentru unii suma "bagata" in masina reprezinta un statut social, iar cei care nu "baga" sunt inculti.

                    Pacat ca unii habar n-au sa scrie si sa vorbeasca romaneste (ca doar s-au nascut romani) si pentru ei tot ceilalti sunt inculti.

                    Pacat ca unii modifica masini dupa cum bate vantul : punem cel mai mare kit de tuning din fibra, vopsim, sa de bine la ochi, nu conteaza rotile din aliaj, de carucior de butelie, sunt totusi din aliaj

                    Pacat ca exista asemenea oameni, cu asemenea educatie.


                    @glumetule, mergi tata pe drumul tau, inainte. Stii ca noi ne avem ca fratii si ca ne bazam unul pe celalalt la nevoie. Nu are rost sa te chinui cu asemenea oameni, astia sunt demult pierduti, scursuri ale societatii, progenituri ale mahalalelor, reminiscente ale shatrelor plecate in Occident la furat/cersit. Filtreaza ce-i bun si arunca ce-i rau.

                    Daca unui ins nu-i place ce ai facut tu acolo si daca se pretinde "cult", atunci ar trebui ca obiectiunile sale sa fie argumentate frumos, sau macar explicate pe indelete, asa cum a facut mai sus DaniD.


                    Sincer, ici mie nu-mi plac jantele astea, dar nu stiu ce sa zic ca nu-mi place la ele. Posibil sa fie de la ET si de la crom. Oricum, spectacol maxim.
                    Last edited by dsign; 23 September 2010, 11:27. Reason: Automerged Doublepost
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Arata bine si asa cromate a la America
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • jokere,eu te stiu baiat serios,educat si care nu coboara la nivelul oricui,de aceea am pretentii si stiu deja ca nu iei in seama toate leprele....masina ta este deosebita si de aceea se fac multe valuri,unele cu reactii pozitive altele cu reactii mai putin normale,cum este si a acestui b0$$@n!tu trebuie sa iti vezi de tine si de ale tale!mult succes in continuare

                        Comment


                        • Salut , se vede ca s-a lucrat la masina imi place cum arata , legat de jante sunt faine dar cromul nu merge de fel cu rosu , niste jante tot pe 18 cu spite in forma de Y negre si cu cercul argintiu cred ca ar fi de mare efect pe masina, iar legat de defecte ridici masina din reprezentanta noua si acasa vezi ca are defecte...numa asa mai are si Thejock3r de lucru la iarna altfel iar vedeam ca vine cu o schimbare radicala abia ne-am obisnuit cu rosu ca o vedeam negru perlat sa mearga cu cromul de la jante sau mai rau o vindea si incepea alt proiect...Spor la modificat in continuare !

                          Comment


                          • cu toata "fauna" eu sunt alaturi de "glumet"..ca e al nostru..d-acilea din gradina...si asta ne leaga cel mai tare..CA SUNTEM UNITI

                            de criticat te critic personal

                            on:...cum poti sa mergi ci jantele alea asa inauntru ?
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • hmmmm modelul jantelor e interesant, dar s-ar potrivi mai bine cu masina daca nu ar fii cromate, cred ca negre ar arata mult mai bine ...

                              Comment


                              • invidia asta...:|
                                inca odata o mai spun...si o sa o spun de fiecare data cand e nevoie!masina asta e criminala
                                felicitari jock3ree

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google