My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu tata , cromu` pe jante "e" viata la masina asta !

    Comment


    • Uite asa ceva i s-ar fi potrivit :P
      Attached Files
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Cred ca e prima oara cand imi dau cu parerea despre masina ta .. arata super asa cum e .. dar cu jantele cromate da mult mai bine .. dar in fine , gusturile nu se comenteaza .. sa o stapanesti sanatos !

        Comment


        • Ar arata bine si pe alb,dar nu se potriveste zic eu...imi mentin parerea

          Comment


          • Tot cromate imi plac si mie ... succes :-)
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • pentru cei care doreau sa vada masina , ziua...cu noile jante!!!!
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Ia uite...langa Hummer. E de belea...beton...grav
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • woow ... deci arata suuper tare ...

                  parerea mea ca jantele sa le lasi asa "crom" dau destul de bine ...multi km cu ele si sa le stapanesti sanatos !
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • Foarte tari cele doua poze, imi place si ideea de a pune spray-uri langa masina avand fundalul de graffiti, foarte originala ideea!!

                    Lasa jantele cromate cum sunt cand le vei reconditiona, o coafeaza foaarte bine!
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • vroiam sa zic ca mai bine ca in poza 3, da dupa pozele astea ziua, e clar ca tre sa ramana cromate
                      sigpic

                      Comment


                      • parerea mea este sa lasi jantele asa cum sunt ele , dau foarte bn pe masina

                        bft in continuare
                        sigpic

                        Comment


                        • cromate sa ramana jantele !

                          superba masina !
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Acum va place cromul pe logan ?!Oricum arata bine.
                            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                            Comment




                            • frumoase jante, frumoasa masina, frumoasa idee, de nota 10
                              ma tot uit la poze si am impresia ca poza este facuta in alta tara.

                              bafta in continuare nea Jokere in ce vrei sa faci!
                              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                              Comment


                              • Originally posted by Thejock3r View Post
                                pentru cei care doreau sa vada masina , ziua...cu noile jante!!!!
                                Wuw, doamne !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google