My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai daca are logan mishto fara croame si alte tiganeli. pot sa spun ca ASA ar fi trebuit sa arate loganul din fabrica

    Comment


    • razvane ) am acum crom pe masina, mai mult ca cel din fabrica )

      @Eu4yas - un dragut ca de obicei
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Kitsch! Kitschoasa rau masina .

        Un schimb te intereseaza? )
        sigpic

        Comment


        • as fi vrut....dar nu cred ca dai tu rh-urile tale pe croamele mele. Poate sa dau eu o suma f f mare de bani, diferenta )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • incetati cu schimburi,omul e cu adevarat disperat dupa jantele mele si cred ca o sa renunt la ele pana la urma

            cosmine,ce folie ai tu pe geamuri?3M??sau ai aplicat llumar.....te salut cu

            Comment


            • Llumar 75 % nenea...toata masina

              Vrei sa te innegresti si tu ??
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • bai eu vroiam sa ii pun folie de cand am masina(2007!!!)...nici nu visam tobe si alte prostii,si uite ca tot fara stau!imi place la nebunie cum vine cu folie,acum sa vedem!ti-au dat luneta jos la montaj?

                Comment


                • Deci,cel putin 200 euro diferenta imi dai tu. Sau mai negociem daca vrei sa dai mai mult )

                  Mama da' ce urata e Ma, arata bine cu ele cum sunt acum... dar crom? pe masina ta? Poate gasesti tu o varianta mai buna . Un auriu ceva Sau o culoare perlata
                  sigpic

                  Comment


                  • Gata,nu mai am ce sa comentez!
                    Oare mai ai vreun gand cu masina?La exterior eu zic ca nu

                    Comment


                    • Poze cu masina fotografului realizate cu un aparat "profesionist", camera Nokia fara focus si cu LED in loc de blitz
                      Attached Files
                      sigpic
                      ^Logan turbat (WIP)^

                      Comment


                      • @Jockere, azi am avut o revelatie! Era acum 1-2 ani un logan usor "tunarit" gri parcat pe trotuar pe care il "admiram" de fiecare data cand treceam cu tram'ul pe langa el. Ulterior, mi'era ca parca nu stiam de unde sa'l iau. Azi de dimineata, lasand masina in parcare si luand tram'ul spre serviciu, uitandu'ma pe geam ghici ce am vazut in locul loganului gri? Exact, KISul rosu inconfundabil!
                        I don't ride low, I fly high...

                        Comment


                        • si te-a dezamagit profund ! )

                          ms vali ptr poze de cand nu i-a mai facut altcineva in afara de mine poze.....
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Sigur ca m'a dezamagit )) Prin combinatia de culori si accesorii, masina e impunatoare. Oricum, drept sa'ti zic, initial nu'mi placeau jantele astea mari. Acum parca m'am mai imblanzit... chiar dau bine.
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • Masina arata demential , felicitari TheJock3r

                              Comment


                              • Originally posted by Thejock3r View Post
                                :de cand nu i-a mai facut altcineva in afara de mine poze.....
                                Hei hei nu uita de poza mea)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google