My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Presupuc ca: 1 a dat prelungirile jos 2 a vopsit barile (poate si bandouri sau mai stiu eu ce) si 3 a reparato pe unde era busita...
    sigpic

    Comment


    • More...And more....
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Ti-a iesit frumos.Sa o stapanesti sanatos.Si multi km fara probleme.

        Comment


        • Sper maine sa ai masina si mai sper sa o ai si curata.

          si credeti-ma ca arata bine rau acum.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • ) Ca sa nu te mint Cipriane..Am mai dat o tura pe la ea ieri seara ) Abia astept maine . App documentele de la aia le am si eu si ti l-am si transmis pe fax !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Ma mananca limba sa spun mai multe,dar nu este frumos sa spun eu ce a schimbat,uitati-va de ce s-a interesat el in ultima vreme si sigur va dati seama.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • Vrem poze sa se puna poze.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Vrem noi poze ... Da ia-l de unde nu e :P ...

                  Comment


                  • Scot una din service..O bubui pe alta Nu am avut timp de poze ptr ca am stat IAR la politie !
                    O sa pun poze imediat cum le voi face ;)
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Poze cu ambele + detalii

                      Comment


                      • Astepta-ti si vin si pozele,stiu despre ce este vorba astazi a terminat .....
                        hai cu pozele pentru baietii
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • Pff.Acum am terminat toata treaba , din pacate nu am cum sa pun poze si parca..As sta pana sambata , cand o sa vedeti micile schimbari in realitate (ma refer la loganistii bucuresteni ) .
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Numai de-al draq maine ma abat 20 de minute de al drum si trec sa o vad

                            Comment


                            • O camuflez cu super husa mea ))))))))))
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Mare lucru ... Crezi ca mie rusine sa dau husa jos :-"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google