My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • `nea Cosmine, pe'astea le mai infoliezi?

    Te salut!
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Dupa cum se vede , am niste pete pe ele si niste ramasite de silicon de la vechile pleoape . Imi stau pe creier..asa ca in curand le voi duce la polisat! Actiunea o voi face la o firma care se ocupa cu asa ceva..

      Niki sa le urc pe masina..apoi voi vedea )
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Au iesit super farurile...eu am vazut la cosmin cum bat noaptea e senzatie.

        p.s batieti noi traim in romanik si orice se rezolva cu bani eu am facut itp cu faruri megadrive jante pe 17 triple negre foli pe toate geamurile asa ca.....

        Comment


        • Nebunie! Sa le stapanesti cu placere!
          sigpic

          Comment


          • foarte misto, mai comvins, vreau si eu.
            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

            Comment


            • daa si eu am facut itp...ul cu faruri negre cu jante 9j etc
              nenea sa fie primite
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • eu am fost la itp la reprezentanta dacia cu tot: jenti, faruri si cu barili apoi l-am rugat pe domnul de la itp sa imi zica daca i-au itp-ul cu masina facuta asa.
                la prima vedere prima replica: "asta-i logan?", mi-am dat seama ca timpul este pierdut.
                apoi mi-a zis ca barile mi le accepta, dar jentile nu, si ii spun ca ma duc si le schimb cu cele standard k sa trec.
                in ultima faza imi spune "dar farurile?" la care ii spun pai ce este cu ele k astea sunt ok si bat bine.
                dupa faza cu farurile a zis ca el o asemenea masina nu da itp si sa nu mai spun ca mi-a zis ca farurile mele sunt niste turcisme si nicidecum farurile originale putin modificate.
                apoi am sunat un prieten loganist care el a sunat pe altcineva si m-a trimes la x statie itp la ora 4.30 si singura modificare a fost ca m-a pus sa dau parasolarul jos.

                concluzia este ca depinde si de cine dai in viata si recunosc ca am fortat nota cand am vrut sa fac itp-ul tocmai la reprezentanta dacia.

                frumos farul facut mai ales dungulita aia mica lasata pe suportul de la lupa. si eu am probleme cu lipiciul de la fostele pleoape si nu mai spun ca farul din stanga este zgariat la maxim dar in zona mea nu am gasit sa le pot polisa ca lumea.
                bafta

                Comment


                • Asa 3 poze frumoase putin mai vechi dar frumoase pt sfarsitul de an
                  Attached Files

                  Comment


                  • La ITP , repet , nu-mi fac nici cea mai mica grija. Anul trecut am facut ITP iar masina era aranjata pentru expozitie : jante , folie fata spate, faruri cu folie, fara semnalizari laterale. Mai grav este la un RAR
                    Cristi , sa fim sanatosi, si la anul daca iti place cum mi-au iesit farurile polisate , poti sa-mi trimiti farurile tale sa le duc la polisat ;)
                    PS. dungulita e de fapt angelul
                    La Multi Ani tuturor si sa ne intalnim sanatosi in urmatorul an!!
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • frumoasa..imi place. sa o conduci sanatos in continuare! si multi km....

                      Comment


                      • Multumesc mult Alex!!
                        Astazi s-au montat , pentru ultimele setari,farurile . Multumesc mult lu' Nenea Sandu! Odata cu demontarea barii am vazut urme de ulei de la "chestia" din poza atasata. Am inteles ca tine de servodirectie. Am verificat nivelul uleiului din borcanel si pare ca este ok. Poate sa-mi spune cineva ce e defectat si ce trebuie sa cumpar?

                        Multumesc anticipat
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • salut ala e presostatul...il gasesti la silviu79 ..eu de la el l-am cumparat..in magazine nu te poti apropia de el( prea scump) uite aici s-a discutat despre presostatu meu cand am avut e necaz bafta
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • bun venit printre ingeri partea 2

                            Comment


                            • pentru putin nene placerea a fost de partea mea sa fie primite si cum spunea

                              cristi_timidu bun venit printre ingeri
                              stii tu... HZP ;)

                              sigpic

                              Comment


                              • ohooo frumos domnu' ! ... sa le stapanesti santos !

                                PS te-am vazut in seara asta pe pantelimon
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google