My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu am 36 de leduri la plafoniera si presimt ca o sa ajung la 48

    Comment


    • poza e cumva din romania? ca de obicei ai nostri sunt asa inventivi tare de tot
      sigpic

      Comment


      • nenea dar plasticele alea frumoase si negre sunt de ph2 sau alea vechi si colant cu model piele ???

        Comment


        • Las' ca e buna lumina ... tu sa fii multumit ... eu am doar 6 led-uri in plafoniera din fata si-mi ajung ... :-)
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

          Comment


          • Sunt cele vechi Razvane , doar ca vopsite.....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Numai idei de ciuning are jokeru asta

              Maaa, tu vrei sa pui un volan la misto si sa faci ca baba din reclama: http://www.youtube.com/watch?v=K6WAovPjxMo
              sigpic

              Comment


              • da....sa vezi atunci arogante
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Frumoasa masina ai , ti-am mai spus asta , volanul il schimbi cu unul imbracat in piele ? I-mi place ca ai pus spoturi pt lectura, in caz ca vrei sa dormi in ea cum glumeau baietii ceva posturi mai sus ).
                  sigpicTransport marfa !

                  Comment


                  • Chestia aia vrei sa i-o faci lu' Brabusu' nu? De ciuda ca o faci mai jmekera ca a ta )

                    na, ca o face* am gresit
                    Last edited by iamagi; 17 January 2011, 20:02. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Deja te cam apuci de interior, abia astept sa vad ce-ti va iesi in final!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • alex, e un fel de-a spune ca ma apuc de interior...Mici chestii..
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • si de efect

                          Comment


                          • Te-apuci si de fetele de usi?
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu . Doar cateva elemente care nu vor fi folosite intensiv. Pana acum nu am vazut niste fete de usi, revopsite care sa arate impecabil. Poate gasesc pe viitor intru in posesia de fete de usi de prestige !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Fete de usi vopsite care arata bine sunt la Alex (golanu)
                                Uita-te la ele ca arata foarte bine.

                                Despre procedeul folosit...vorbim mai pe larg...pe PM

                                Ce-a mai urata masina ai !!!!
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google