My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta e...e in lucru o sa vina si timpu interiorului

    Bafta si felicitari pentru masina!

    Comment


    • he... ce tare... este culoare ca a mea... stiam oricum! multumesc lui Dumnezeu ca nu am scos incuietorile de la usile fata cum vroiam (sa nu o sparga hotii)..
      Multa pasiune este tot ce pot sa spun!!!
      Succes!!!

      Comment


      • Buzele alea oribile raman pe bari? Am o problema personala cu ele
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • stiu de problema ta... se pare ca vor ramana in continuare !! sper ca vreodata sa te obisnuiesti cu ele )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Nici macar nu le egalezi cu pragurile?! Offfffffffff

            Vreau sa aibe linii continue, dar nu gasesc, toate liniile drepte sa apeleze la Cosmin
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • o lucrare interesanta, dar vei avea de lucru la curatat interiorul la cat praf e...ma gandesc ca dupa ce termini vei da bordul jos
              spor la modificare
              *****
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

              Comment


              • catifea rosie sa sti ca in realitate da mai bine decat in poze!
                fara sa o iei ca ofensa, bunicul meu a avut o dacia 1100, si bunica i a facut tapiseria aproximativ 80% catifea rosie (pacat ca nu am poze, si batrana nu mai poate "croitori" - mi as fi dorit si eu sa mi faca cate ceva la masina)!

                Comment


                • Deci masina arata foarte bine am vazut-o live in seara asta dar nu m-am apropiat de ea.

                  Cand o sa fie imbracata si incaltata cu siguranta va fi WOW!!!!

                  Un singur lucru mai lipseste acum un traseu de esapament sport sa faca putina galagie pai ori suntem tunani ori nu mai suntem.

                  Brovo Cosmine bafta in continuare.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Multumesc Ciprian ! E o schimbare de look, in mod sigu cand va fi echipata complet va arata altfel
                    Bara fata cu proiectoare astupate, grila mai mica si bara shaved...

                    In seara asta am adus-o acasa!!
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Ai dus'o acasa... sa'nteleg ca te'ai linistit?

                      Ti'ar cam trebui garaj, ar fi pacat sa ramana afara, mai ales pe timpul iernii!
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Nu crd ca va sta prea mult afara! va intra la vopsit!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • de abia acum observ ca ai astupat și "găurile" pentru semnal , pregătești semnalizarea în oglinzi ?

                          Mult noroc în continuare!!

                          Comment


                          • Ai gasit in Bucuresti un service care sa te multumeasca? E o lucrare destul de complicata...
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • da...acum 5 minute am primit raspuns vineri sau luni intra la vopsit! Dupa aceea , masina isi va muta locul de resedinta intr-un loc, sper, mai safe
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • nu imi dua seama cum va arata cu jantele pe 18, dar acu prea masiv e botul oricum superba si sigur va iesi superb si la final . bafta!
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google