My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un proiect foarte interesant
    Parerea mea este ca va iesi foarte bine masina...si unicat desigur
    Mult succes in continuare si spor la lucru
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • Arata foarte interesant, abia astept sa o vad vopsita.
      Mult succes in continuare si spor la lucru.

      Comment


      • sal frumos proiectul,dar dc ai renuntat la proiectoare??
        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

        Comment


        • Sa fie el cel mai special .. la bari de berlina s-a mai vazut sa fie astupate gaurile la proiectoare , dar la barile de mcv nu .. KYS-ul e primul .. si cred ca asta vrea Cosmin .. sa fie unicat

          Comment


          • A iesit f. frumos imi place .... Asteptam niste vopsea pe ea ... Bafta
            ABS+ 1.6

            Comment


            • frumos ,acum sunt 2 ;) buna alegere ii sta super:*
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
              http://mik-anonym.blogspot.com

              Comment


              • usor usor proectul incepe sa prinda contur ..bafta nenea
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • daca ramaneai pe proiectoare se ducea toata frumusetea. de cand am vazut masinile baietilor de la ghetto tunning ma gandeam cum ar da o bara de logan facuta in stilul lor.
                  eu personal as fi incercat o schimbare de culoare dar daca ramane rosu mat nu este nici o problema pentru ca ramane o culoare unica la nivel de logan si frumoasa


                  ce sa mai, frumoasa masina

                  Comment


                  • Wow ... culoarea pe care vrei sa o ai pe masina e superba ... si mie mi-ar place ... :-)
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • Mama ce urata e! Mai ales rosie!!! Ce naiba iti bati joc de masina chiar asa?
                      sigpic

                      Comment


                      • Si eu am dorit o schimbare de culoare, problema era ca nu mai puteam s-o omologhez ! Cine de la RAR m-ar fi primit cu masina fara manere ,fara semnalizari, cu folie peste tot..
                        @alin...multumesc frumos!
                        @sandu - se pare ca s-a finalizat ce-am vrut
                        @iamagi - tot invidios ) ( glumesc)
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • se pare ca esti cel mai maniac de clean, dar bravo, a iesit ceva frumos, sa vezi cand o sa.i dai vopseaua ce o sa iasa
                          dar din cate am mai vazut, deja ai inceput sa fi copiat chiar daca nu ai terminat
                          sigpic

                          Comment


                          • Daca sunt copiat , inseamna ca ideile mele au fost bune si asta ma bucura. Diferenta intre aceleasi modificari o constau insa, in calitatea lucrarilor , a materialelor folosite , etc .In plus, nu cred ca voi ajunge vreo data sa fiu copiat 100 % ;) Asa ca voi ramane unic mereu iar acest lucru chiar imi place!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • inseamna ca daca sti cum s.au realizat lucrarile, sti si la cine ma refer
                              si asta e adevarat, conteaza si calitate, dar sa vedem ce iese si de la el, ca vreau si eu ceva asemanator
                              oricum deocamdata esti unicat, si hai cu vopseaua bre
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                                Sa fie el cel mai special .. la bari de berlina s-a mai vazut sa fie astupate gaurile la proiectoare , dar la barile de mcv nu .. KYS-ul e primul .. si cred ca asta vrea Cosmin .. sa fie unicat
                                Si daca nu-i asa? Cineva a astupat inaintea lui si ghici ce... E o femeie


                                V-o prezint pe Andreea Necula, topmodel de succes si pilot profesionist CNVC



                                PS: Sa notam si culoarea masinii de concurs, e unica
                                Attached Files
                                Last edited by dsign; 11 February 2011, 03:27.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google