My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca ai de gand sa-ti pui alta tapiserie, imi faci un pret pt imbracamintea de pe bancheta ?
    e ca a mea.... doar ca eu o am facuta varza.. iar bani de alta nu am momentan .
    sigpic

    Comment


    • zici ca au venit cei mai priceputi hoti si iau usurat masina )
      o sa iasa cum zici tu FITZA )) bafta
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • saraca, cum a ajuns....
        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

        Comment


        • Pigoo, banghete si scaune le-am dat pentru a le aerisi..spala ( erau imbacsite de praf si miros de fibra ) si cred ca pe viitor optez la un set de huse dinalea de zici ca-i tapiterie...
          Masina, poate ma injura acum la cate ii fac, dar sper ca pe viitor sa fie fericita )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • cred ca te injura de te trece dunarea nu alta, la cum arata si la ce.i faci, dar la final toata lumea va fi multumita, mai putin buzunarul, dar ce sa.i faci, orice lucru bine facut cere sacrificii
            sigpic

            Comment


            • Astazi , masina a fost dusa la vopsit !! Sa speram ca va iesi cum trebuie ;)
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • sunt tare curios sa vad ce-o sa iasa

                Comment


                • sa fie veselie cosmine

                  Comment


                  • Ti-am vazut masina in parcare, dar nu am remarcat ca i-ai scos manerele la usi.
                    Iti recomand un garaj - cel putin pe timp de iarna. Sambata a poluat si a nins la munte. Pe la ora 9 seara, cand sa deschid usa - era lipita. Noroc ca nu era lipita prea rau.

                    Am lasat masina la incalzit vreo 25 minute cu ventilatia pe 2 si s-a dezghetat.
                    Asa ca sa iti ungi chederele la usi cu glicerina sau ceva solutie speciala anti-inghet - fiindca altfel poti avea surprize - fara manerele usilor.

                    Comment


                    • masina deja nu mai e de zi cu zi, ci de show, asa ca iti dai seama ca nu mai sta pe strada, deja se discuta de alte probleme la alt nivel, nu cred ca gheata o sa fie problema
                      sigpic

                      Comment


                      • O fi masina de show, dar sa vezi ce show va fi cand nu o sa poata intra in masina...

                        Comment


                        • @Ion - multumesc mult pentru sfaturi. Ideea este ca iarna eu nu circul deloc cu masina iar din acest an , masina va fi parcata intr-un loc mai safe si va sta cu prelata pe ea ( in cazul in care nu imi fura deja a 3- a prelata ) .
                          Ca idee , sistemul pe care l-am facut a reusit sa-mi deschida usa avand deja zapada + gheata pe ea. Cert e ca in cazul prezentat de tine , automat orice sistem nu mai merge...cunosc situatia !
                          @Geo - nu stiu cat de expusa va fi insa ai mare dreptate , e cam inutil de acum sa vorbim despre : " e foarte rigida - de unde confort" " este joasa - nu mai intri pe nu stiu ce strazi" , " deschiderea doar din telecomanda - este enervant " etc etc
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • cand iti doresti ceva... trebuie sa faci si compromisuri
                            sigpic

                            Comment


                            • nu te tine sa pui scaune in loc de bancheta ... sa fi iar inaintea tuturor...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • nu ma tine...ptr ca trebuie sa pun si scaunul bebeloo-lui
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google