My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce sa fac frate ! Alta varianta nu am : sunt pline de praf si e pacat sa le las asa ! Sper sa le scot fata...
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Da-le bine ca iese ))) pana e vopsita masina le aeriseti pe toate
      Super Oferte Accesorii Logan

      Comment


      • da, mai vreau sa scot si mocheta din masina s-o curat.Sa vad cand ajung la masina ...
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • aaa..uitasem o poza...
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • si ca sa fac si eu o referire la fuller, in afara de ce au spus colegii mai sus, in multe cazuri fullerul se foloseste pe piesele pe care s-a lucrat cu chit pentru a nu se contura chitul in vopesa (daca nu se aplica fullerul marginile de la chit se bor observa in vopsea) vezi poza lui JOK3R in care se vad pragurile si portiuni din aripa date in fuller, acolo s-a lucrat cu chit.

            Comment


            • Poate faci o lista cu materialele folosite (cantitate lac , grund , vopsea, alte tratamente) sa ne orientam si noi...eu unul cel putin . Multumesc anticipat!
              sigpic

              Comment


              • sa nu speli husele originale date jos de pe masina ca raman dungi...
                cu o periuta "delicata" si biocarpet ale mele au iesit ca noi... un coleg insa l-a mancat in "spate" si le-a dat jos si le-a bagat la masina si a reusit sa le curete dar au ramas dungi...
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • Ma abonez si eu la lista cu materialele folosite.
                  Don't ride faster than your Angel can fly!

                  Comment


                  • da fuller e o denumire noua e cam acelasi lucru cu spritzkit
                    www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                    Comment


                    • Auzi teai gandit sa ii iei alte jante sau le lasi tot pe alea cromate?
                      https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                      Comment


                      • nu vad de ce le-ar schimba, iar ... si daca le lasa pe alea cromate, ce ?

                        ceva noutati despre masina ?
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Jokere, tare imi e ca ne dai o lovitura si faci masina verde sau albastra

                          ce sa mai ai intrat pe ultima suta de metri, a prins contur.
                          bafta multa iti urez!
                          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                          Comment


                          • ehh..nici chiar asa nu ati fost atenti...ntz ntz ntz . In poza atasata se vede viitoarea culoare

                            Jantele nu le voi schimba! sunt prea speciale ptr mine si imi plac prea mult , ca sa le schimb !
                            Maine ma voi duce la service sa chelesc de tot masina : voi scoate mocheta ptr a o curata. Voi reveni cu poze cu stadiul lucrarilor!
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Arata bine , in poze arata putin mai inchis decat colantul care a fost, hai sa o vedem vopsita si echipata!
                              sigpicTransport marfa !

                              Comment


                              • chiar este mult mai inchisa decat colantul!Asta era nuanta dorita si la colant, dar n-a fost sa fie
                                Multumesc de urari BIA. o astept si eu finalizata...
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google