My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zi-mi te rog pretul...aici sau pe PM,unde vrei!a iesit bine!
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Masina este super, si abea acum incepe munca grea, adica montatul.Trebuie multa atentie in manevrarea pieselor atunci cand se monteaza.

      Mult succes in finalizarea proiectului !!!!!
      real power..... diesel power by

      Comment


      • are o buba mica aici sa mi se pare...?

        foarte frumoasa culoarea si ti-a iesit super. ai grija de ea si spor la treaba!
        Attached Files
        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

        Comment


        • Era umbra celui de langa mine !
          In alta ordine de idei : luni masina va intra din nou la matuit si apoi i se aplica alte 2 straturi de lac.
          Pretul final nu cred ca este relevant pentru ca acesta difera de la masina la masina , de la pretentii la pretentii , de la cat de mult se finiseaza la ea , de ce vopsea folosesti, ce tip de lac folosesti etc .
          Mersi Dane pentru increderea acordata Sper ca la final sa nu te dezamageasca
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Ce pot sa spun.....culoarea , este intradevar frumoasa..si unicata. Bun...dar eu tot stau si ma gandesc cum si ce ai sa faci cu portierele?...Cand vrei sa le deschizi pe toate 4 sau doar 2?..Actuatori separat pe fiecare ...gen portbagaj automat, comandate dintre alarma cu pager, cu mai multe canale???..sau cum...ca-mi prin urechile....si tare-s curios.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • e de ajuns sa deschida usa de la sofer... aia e cea mai importanta pentru restul exista RATB
              glumesc... isi deschide usa lui si dupa pe restul... asta in cazul in care are o alarma "stock" si nu una cu multi-chanel...
              dar cred ca s-a gandit el la "amanuntele" astea pana acum :d...
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • CHiar nu pot spune toate detaliile dar din noua cheie pot deschide ambele usi fatza, portbagajul si pot accesa functia de cautare in parcare
                Restul e CanCan!

                ps. gandesc o solutie sa deschid si usile spate ;)
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • iti dau eu o idee, cauti o alarma mai simpla si o conectezi doar la usile spate, si din cheie tot le fel sa deschizi cate una din usi, nu prea m.am exprimat cum trebuie, dar sti tu ce vreau sa zic, mai simplu pui o deschidere pe cele din fata si una pe cele din spate, si pe chei vei tine cheia si o telecomanda, no o sa umpli buzunarul cu chei
                  sigpic

                  Comment


                  • bestialaaa
                    hai cu ea finisata abia astept

                    Comment


                    • Cu totii asteptam
                      BMX DIN SATU MARE
                      SM 96 ADY

                      Comment


                      • dar sunt alarme speciale care deschid fiecare usa in parte bani sa fie ca solutii gasesti multe
                        www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                        Comment


                        • jok3r dar dc mai intra odata la matuit si iar lac?

                          Nu mai scrie mirc.

                          Comment


                          • Trebuia facut si compartimentul motor, asta in cazul in care nu il faci negru!
                            sigpicTransport marfa !

                            Comment


                            • frumos nenea frumos bafta in continuare
                              stii tu... HZP ;)

                              sigpic

                              Comment


                              • Variante de a deschide usile spate sunt destule! ma voi gandi la una cat se poata de simpla si fara a implica o alta telecomanda. In fine, asta nu e un target... e doar un gand de viitor.
                                @Eu_blitz - asa cica este regula la o vopsitorie ca la carte ! in schimb voi folosi un alt tip de lac.. !
                                @ Bya - in 3 ani cred ca am deschis capota de 3 ori. Momentan nu ma intereseaza acest lucru. Decat sa fac spoiala pe acolo mai bine deloc iar sa demotnez tot motorul pentru a-l vopsi pot spune ca n-am innebunit.
                                @sandu - multumesc nenea cat aport ai avut tu la masina asta....
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google