My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau cel mai simplu caz nu mai dai talonul si primesti o amenda, testat de mine de doua ori.
    in ambele cazuri amenda a fost de doua puncte ceea ce mi se pare rezonabil decat ridicarea talonului. sunt curios in schimb cati gabori stiu ca lipsa manerelor duce la ridicarea talonului.

    Comment


    • Ridicarea talonului pentru lipsa de manere ar fi ultima chestie... la cate alte dude are Cosmin la masina : roti mari, geamuri negre, faruri negre, etc
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Trebuia sa fie ceva la vopsea care sa nasca discutii : pe mine ma intereseaza efectul de acum nu ce va fi peste 10 ani. Atata timp cat pe mine ma multumeste pe deplin , restul e cancan .La fel ca si-n cazul colantului, anul viitor poate o revopsesc roz bon-bon

        Talonul ti se ia si ptr un set de pozitii albastre iar itp pe bune nu faci nici cu farurile si cu stopurile aftermarket asa ca....sa ne fereasca cel de sus de alte probleme.
        ( voi face 4 colante cu poza manerelor )
        In continuare cred ca domnii politisti nu se vor lua de tine aiurea, daca nu le vei da motive ( depasiri aiurea, treceri pe rosu , linie continua , etc ). In caz contrar , ma voi folosi de vocabularul meu si de carismea mea )
        Masina a inceput sa intre in linie dreapta..Mai sunt cateva elemente de finalizat ( printre care si barile ) insa de azi a inceput marea asamblare:

        Cateva poze de aseara...cu multumiri lui nenea Sandu
        Attached Files
        Last edited by Thejock3r; 18 March 2011, 15:32.
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Deja arata fenomenal, spor la asamblat!
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • mama ce roshu mat nu are nimeni asa ,cum ne-a invatat Cosmin " UNICAT SA FIE"
            sigpic
            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

            Comment


            • a iesit super Cosmine. Felicitari pentru idei, rabdare si astept cu nerabdare sa o vad asamblata cu totul
              Ce rosie e
              sigpic

              Comment


              • Fortsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !

                Comment


                • Mi se face pofta de visinata cand o vad
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • deci arata fenomenal ... bafta la asamblat!
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • maiculita ce bine arata.abia astept sa o vad gata.o sa fie superba.mult noroc.

                      Comment


                      • Cel mai fain golan care l-am vazut.Spor la imbunatatiri pe viitor
                        BMX DIN SATU MARE
                        SM 96 ADY

                        Comment


                        • Arata demential, Super super super super super. De abia astept sa o vad in poli . Spor la finalizari. si felicitari pentru asa o frumusete.
                          Super Oferte Accesorii Logan

                          Comment


                          • Eu zic ca iar da bine si roz,asteptam pana la anu.
                            DSCF9596.jpg
                            Bafta la ansamblarea celorlalte piese.
                            https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                            Comment


                            • Tot acolo o parchezi ? Cred ca este bine sa cauti un garaj.Cat despre ITP,sa nu it faci griji, o sa cer o dispensa celor de la RAR .
                              Last edited by dan.gutu; 18 March 2011, 19:08.
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • Incepe sa prinda contur masina, imi place mult culoarea, succes pe mai departe!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google