My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cat_alex52 View Post
    Din cate am inteles cu vreo cateva pagini mai in urma, trebuia sa montezi semnalizarea din aripile fata in oglinzi ... recomand o evacuare dubla - dupa gustul tau - si nu-mi place badboy-ul de la capota (nu ai "fata" de asa ceva - esti un baiat bun) ... pune capota normala + pleaoape negre (carbon 3D - eventual ) ... bafta :-)

    tu esti cu capu ma

    Comment


    • Sambata masina va primi ultimele setari, o baie generala inclusiv la motor si sper sa am timp sa-i pot face cateva poze CU fetili..mai greu ca nu vreau sa-mi zgarie colantul pardon, vopseaua vedem ce va fi.
      Eu nu prea sunt adeptul unei tobe sport pe a mea masina, evacuare dubla nici nu incape vorba .
      Ca planuri de viitor sper cat mai repede sa arunc pe scaune si banchete, provizoriu,un set de huse frumoase, in ton cu interiorul si cam atat. Ma asteapta saptamana asta reintregirea politei casco, rca pe 12 luni , rovigneta pe 12 luni...etc etc
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Originally posted by cat_alex52 View Post
        Din cate am inteles cu vreo cateva pagini mai in urma, trebuia sa montezi semnalizarea din aripile fata in oglinzi ... recomand o evacuare dubla - dupa gustul tau - si nu-mi place badboy-ul de la capota (nu ai "fata" de asa ceva - esti un baiat bun) ... pune capota normala + pleaoape negre (carbon 3D - eventual ) ... bafta :-)
        pleoape?) e demential bad boy`u si tu vrei sa ii puna pleoape din targ?)

        Comment


        • pai ca sa nu iti zgarie colantul aaaaaa vopseaua am inceput si eu sa le incurc ..... le pui sa stea mai departe de masina .... si faci poze dalea artistice cum sti cel mai bine in asa fel incat sa iasa ca si cum ar fi lipite de masina :P ... ori cum, si cu fete si fara fete masina e de a dreptul bestiala din toate punctele de vedere. mult noroc in continuare si cred ca o sa vin si eu o data la intalniri numai de dragul de a-ti vedea masina

          Comment


          • Superba masina!
            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

            Comment


            • pleoape?hehehehehe masina asta nu e facuta pt pleoape, e bestiala
              www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

              Comment


              • Originally posted by cat_alex52 View Post
                si nu-mi place badboy-ul de la capota (nu ai "fata" de asa ceva - esti un baiat bun) ... pune capota normala + pleaoape negre (carbon 3D - eventual ) ... bafta :-)
                Am vazut eu pleoape 4G, ultima tehnologie in materie, daca vrei sa-mi zici.


                Este superb Loganul, sa ai grija de el Cosmin!!!
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Felicitari nenea !!! Arata bestial, fantastic, superb.......nu stiu ce adjective sa mai folosesc Sa ai grija de ea
                  Felicitari inca o data si bafta in tot ceea ce ti-ai propus
                  sigpic

                  Comment


                  • My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 3 Editia 2010]

                    Dupa mine ai trecut de mult de STAGE 4. Super masina ... sa ai grija de ea multi ani inainte, sa ajunga pe mainile scumpei tale fetite!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Tribute to KYS

                      Si din partea mea cateva poze cu KYS-ul
                      Attached Files
                      Super Oferte Accesorii Logan

                      Comment


                      • ohoo mersi mersi pentru poze. Intre timp am facut rost si de peria usii de pe spate ( pentru a nu lasa loc de interpretari ) .

                        Ma bucura faptul ca am citit numai pareri pozitive . Se pare ca am tras cartea castigatoare
                        Sa ne vedem pe strazi sanatosi !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • frumos se mai vede din fata

                          Comment


                          • superba...

                            Comment


                            • Cuvintele sunt de prisos NO COMMENT superba masina si pasiunea se vede...!

                              Comment


                              • O placere pentru aparat sa ii faca pozele. Masina arata in mare fel, un fel de pisica feroce gata de atac.
                                Super Oferte Accesorii Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google