My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cosmin, incep sa-i dau dreptate lui Dani (dsign), desi cam tarziu, ar fi aratat altfel fara sa lasi buza aia la bara, sa vina totul drept si era altfel, zic eu. Cel putin in configuratia actuala, mie nu-mi place cum arata bara spate.

    In rest, culoarea, cireasa de pe tort, jantele, poti sa-ti faci freza in ele , iar usile si toate cele, au iesit perfect.

    Si inca raman la parerea ca cere niste stopuri frumoase, nu astea.
    sigpic

    Comment


    • am vorbit eu cu el , i le imprumut doar la sou` , in caz ca nu le vand.

      Comment


      • Cel mai tare Logan ! Sa il stapanesti sanatos !

        Comment


        • Nu lasa Jokero stoapili asa....

          Jokero..upgrade to led? ..iti fac pret bun
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Mama ce mult imi place mie masina asta "lasata" si matuita! Jokeru are o masina care mie imi place de mor!

            Jokere, ce tare ar fi sa am un frate ca tine! ))

            sa fi sanatos, respectele mele!

            Comment


            • [QUOTE=iamagi;906664]Cosmin, incep sa-i dau dreptate lui Dani (dsign), desi cam tarziu, ar fi aratat altfel fara sa lasi buza aia la bara, sa vina totul drept si era altfel, zic eu. Cel putin in configuratia actuala, mie nu-mi place cum arata bara spate.

              NU e problem Iamagi . E normal sa nu placa anumite chestii pentru toti suntem diferiti. Ceea ce zici tu, nu-mi place mie si-n plus, nu e nici unicat ;) ( vezi poza atasata).
              In plus, daca modificam bara spate trebuia sa modific si bara fata. Prea multe, pentru nimic ! Poti sa-ti faci la fel daca-ti place asa mult )
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                Sambata masina va primi ultimele setari, o baie generala inclusiv la motor
                Da da da da da !

                Comment


                • Jokere este frumos asa!
                  La cat ai "muncit" (nu stiu daca si fizic, dar financiar cred ca mult) arata mult prea bine!
                  Fa o poza la "roate" sa vad si eu capacelul mai bine!!!

                  Comment


                  • parerea mea este ca acestea sunt cele mai bune stopuri alternativa mai fiind cele ale lui matheo care cer un efort financiar si fizic imens dar sunt senzatie.
                    masina este in proportie de 95% PERFECTA la exterior si trebuie sa lasam omul sa se bucure de ea pentru ca merita.

                    Comment


                    • Sper ca nu te-ai suparat Cosmin

                      Tu vrei sa fii unicul ma
                      Stiu loganul ala, mi-a povestit Mihai de el.
                      Mai avem noi de discutat despre sprituitoarele alea Poate te apuci inaintea mea de ele
                      sigpic

                      Comment


                      • nu m-am suparat bre ) chiar m-am distrat :P cat despre sprituitoare, abia astept sa-mi vinzi pontul eu nu ma grabesc )
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • jokere, ce sa zic, a iesit mult peste asteptari, bravo, acum ai grija de ea
                          sigpic

                          Comment


                          • "buza" de la bara spate o sa impiedice criblura sa nu ajunga pe bara!!!

                            Comment


                            • Chiar daca nu sunt adeptul culorilor mate. Bravo Cos'! Arata bine!

                              Comment


                              • Originally posted by aleXpeed View Post
                                Am vazut eu pleoape 4G, ultima tehnologie in materie, daca vrei sa-mi zici.


                                Este superb Loganul, sa ai grija de el Cosmin!!!
                                Era o simpla parere ... daca cineva s-a suparat.. asta e ... si de pleoape 4G nu am auzit, poate pui niste poze sa vedem cum arata acele pleoape
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google