My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost proiect secret..dateaza de pe vremea nasterii stopurilor mele )))

    au crescut impreuna))))
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • si cu scuzele de rigoare...secret va ramane exista pe net tutoriale.....
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • secret pt nestiutori
        www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

        Comment


        • poza cu masinile in curba acolo parca e din tokyo drift .
          cine doreste detalii despre semnale in oglinzi pm me
          From Miami 2 Ibiza
          Voucher
          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

          Comment


          • Am eu impresia....sau intre spoiler-ul de pe spate,aripa si stopuri exista un mic luft?
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • Originally posted by retro 590 View Post
              Am eu impresia....sau intre spoiler-ul de pe spate,aripa si stopuri exista un mic luft?
              Arata-mi tu mie logan mai batran de 6 luni cara sa nu aiba luft-ul ala si eu iti dau 5beri.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • Din pacate asa "ie" toate...de cand ma chinui sa il pun si la mine cum trebuie,dar degeaba...problema e la clemele alea de pe lateral care sunt prost gandite...nu trag cum trebuie bara.Si cand vopsesti toata bara integral,al naibi luft atunci iese in evidenta mai tare....
                sigpic

                Comment


                • super tare sedinta foto,numai piese cu care te poti mandri,in legatura cu bara nu cred ca e ceva ce nu se poate face si eu am aceeasi problema fata-spate,bafta in continuare si sa ai mare grija de bijuterie!

                  Comment


                  • kyss-ul peste tot ... o dovada vie aici ... nu stiu daca se vede asa clar poza ...
                    Attached Files
                    Last edited by BeYh3m; 13 April 2011, 04:26.
                    sigpic
                    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                    Comment


                    • Originally posted by BeYh3m View Post
                      kyss-ul peste tot ... o dovada vie aici ... nu stiu daca se vede asa clar poza ...
                      aici se vede mai bine .... rog un admin sa stearga postul precedent .... ms
                      Attached Files
                      sigpic
                      Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                      Comment


                      • jokere ti-am trimis un pm,astept si un raspuns...

                        Comment


                        • o data cu semnalizarile alea in oglinzi si stopurile lui matheo s-a nascut si bordul meu turcoaz a iesit superba KYS-ule!

                          Comment


                          • mda..nu stiu ce cauta masina mea pe langa atatea frumuseti, e bine ca macar era vopsita
                            Referitor la "luft" , pot spune ca inca sunt multumit la cum l-am adus - inainte era si mai nasol.
                            @uratelul - poti sa mi-l mai trimiti o data te rog ? in mod sigur l-am pierdut
                            Intre timp , masina a ajuns din nou in service : se reface/revopseste portbagajul din cauza catorva zgarieturi... - ori iese perfect...ori nu mai iese
                            Multumesc pe aceasta cale firmei MGS Auto pentru atentia pe care o acorda masinii!!

                            ps. Inca o poza....
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • pfff ... ce-a mai patit portbagajul ?
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • lsa sa iese tare
                                www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google