My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E bine ca numai portbagajul trebuie vopsit Cosmin.Succes si toate cele bune iti doresc.Pasiunea ta pentru Logan si tuning le a deschis multora ochii si mintea in a face ceva la masina.Bravo.
    CARPE DIEM!

    Comment


    • Este posibil ca portbagajul sa nu fie nevoie sa fie revopsit. Repet..aveam mici zgarieturi de suprafata. E posibil sa mearga refacut din 2 straturi de lac. Nu este important ce a fost sau cum e , important este ca se poate remedia fara nici o problema.
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • arata ca o emblema pt noi toti.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • o masina super ... bravo

          Comment


          • ceva surprize ?
            www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

            Comment


            • Multumesc tuturor! momentan nu i-am mai facut nimic...chiar vreau sa-i pun benzina , sa ma plimb si sa ma bucur de ea.
              sa zicem ca astept iarna viitoare...
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Asa si sa faci...scoate-o la plimbare sa o vada lumea

                Comment


                • are dreptate anonimboy sa-si rupa gatul de invidie uitanduse dupa ia bafta nenea
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • Domle'...da ....ai un super rating pe aceasta pagina, ce-i drept..si masina pe masura. ei, amu , te rog eu, spune la iasta lume cum e cu semnalizarea aeea in oglinda, noaptea cat si ziua, te rog.....ca eu acu vre 2 ani , am avut un threat deschis pe tema asta, si multi m-au contrazis......
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • se vad suuper semnalizarile de pe oglinzi
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • multe totoriale multe
                        www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                        Comment


                        • Frumoasa copiere de pe PORSCHE CAYENNE (stii tu la ce ma refer). La mine e de mult in plan, dar nu pe semnalizare ci la deschiderea usilor.
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                          Comment


                          • Jokere, iti dau o idee la prima ora, am vazut mai demult la "pimp my ride" un sistem de deschidera al usilor la atingere sau pocnit din degete, te.ai interesat de asa ceva?
                            sigpic

                            Comment


                            • Desi ultima data cand am comentat la threadul tau, te-am criticat. Defapt ti-am criticat cam dur masina.
                              Sa stii ca de data asta o voi lauda si la fel si pe tine. Frumoasa foc si felicitari pentru munca ta!!!
                              Totusi si putina critica: nuanta asta de rosu mat imi lasa impresia de un rosu obosit, matuit de soare. Poate in realitate nu este asa, dar pe imaginile pe care le-am vazut aici...

                              !!!

                              Comment


                              • Nicule , tu ti-ai simti masina in siguranta daca ar sti toata lumea ca masina se deschide prin atingere sau prin pocnirea degetelor ? Nu ma deranjeaza procedeul prin care o deschid la momentul actual.
                                DaniD - fiecare este liber sa spuna orice O critica , in nici un caz nu o voi lua in nume de rau si incerc sa gasesc partea constructiva..
                                Cat despre culoare , tind sa cred ca e din cauza pozelor. Cei care au vazut masina in realitate poate au vazut undele violet si cele albastre pe care vopseaua le face , la soare .
                                DSL - atat luminile din carenaje cat si cele din oglinzi le-am montat din prisma eliminarii semnalizarilor laterale, nu din dorinta de a face din masina pom de craciun. Pentru deschiderea usilor , cred ca vor da bine la tine !!
                                Bafta tuturor in ceea ce v-ati propus !!!
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google