My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Like !
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • nu e genul sa adauge sub capota ...materiale promotionale pentru fani nu dai ?

      Comment


      • fani ??? haha.... E un cuvant prea mare Cosmine Daca se vor gasi persoane care sa aprecieze chinul, munca si rezultatul final al masinii , ma voi declara multumit !!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Pai inseamna ca trebuie sa te declari multumit deja, pentru ca sunt destul de multe persoane care iti apreciaza "chinul, munca si rezultatul final al masinii" (eu sunt una dintre acele persoane)
          Sa ai spor in continuare si hai sa o vedem cu airride
          sigpic

          Comment


          • As fi cel mai ipocrit daca as spune ca nu sunt multumit. Practic intregul impuls pe care-l primesc din partea celor carora le place masina, ma fac sa merg inainte cu modificarile.
            Airride e un cuvant prea mare.Mi-ar fi placut, dar decat sa dai cateva mii de euro si sa nu stii daca vei putea s-o modifici sa mearga pe Logan, mai bine stau cuminte . Momentan incerc sa mai cobor garda din suspensie...
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Din cate am vazut pe youtube, s-a pus airride pe Sandero, prin tarile calde.
              De ce n-ar merge pe Logan?

              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • Cosmine, apreciez masina si munca ta, imi place foarte mult ceea ce ai realizat pana acu si sper sa realizezi tot ce iti doresti...o intrebare am daca nu te superi, nu te-ai gandit sa prelungesti barele inca un pic? sa fie mai low ? din suspensie nu stiu cat ai mai putea lasa.. Oricum arata superb masina . Sa ai bafta ( si bani bineinteles ) in continuare !
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • Pe partea de caroserie, la exterior, eu zic c-am terminat-0 ! Barile nu le voi mai prelungi pentru ca daca prelungesc bara fata si bara spate , trebuie sa prelungesc si pragurile si nu se merita. Din suspensie se mai poate cobora aproximativ 1.5- 2 cm , ceea ce este mai mult decat ok. Mai pot circula colo colo cu ea si imi voi acoperi si locul dintre cauciuc si aripa.
                  @sobo - din cate am inteles, doar fata la Sandero este asemanatoare cu cea a Loganului. Pe spate trebuiesc gandite alte chestii si nu ma bag momentan.
                  Sa ne intalnim sanatosi , pe strazi !!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Asta chiar ca ar fi ultima "trasnaiae". Sa vedem KYS-ul cum se taraste pe jos, down low, down low low low .
                    Cosmine o munca de apreciat si tre sa recunosc desi nu sunt un mare fan al modificarilor ca masinuta ta ma lasa masca de fiecare data cand o vad.
                    Multa bafta / fonduri in continuare la modificari, ca oameni care sa aprecieze schimbarile KYS-ului se vor gasi intotdeauna.

                    Super Oferte Accesorii Logan

                    Comment


                    • Ai auzit gresit, arcurile si amortizoarele de pe spate sunt la fel la Logan si Sandero... Asadar, este air-ride pe sandero, poate fi si pe logan, fara modificari.

                      Daca nu te deranjeaza, poti totusi sa ramai la ideea ta, mai coboara din suspensia asta. Oricum nu circuli cu Loganul ...
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Da, dar daca-si pune airride, se duce la Worthersee
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • ma pot duce si static . Voi fi si mai respectat

                          @dsign - mersi mult de info. Inseamna ca sacalii care mi-au zis de suspensii ...m-au pacalit )
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • cateva poze de la un "barbeque"
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • abia astept s-o vad mai low

                              Comment


                              • Intra pe mana mea pentru LOW....deci.....how low can you go??

                                Poze de la barbeque???..eu vad poze cu o masina
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google