My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cosmin ai stat vre`o data sa faci un calcul cam cati banuti ai bagat in masina????intreb doar din pura curiozitate ..... stiu ca pasiunea nu are pret ....
    sigpic
    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

    Comment


    • Ar fi cea mai mare greseala posibila
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • daca as face asa ceva.....in secunda 2 ori as vinde masina ori nu i-as mai baga nici macar benzina )

        Pe mine ma intereseaza finalilatatea : place sau nu place.

        Poti baga bani f multi si sa iasa un rahat , poti baga bani multi si sa iasa f bine sau poti baga bani putini dar cu cap si sa iasa tot bine.
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • auzi mai nene ia taraba asta naspa de pe forum ca ma doare cristalinul.ce atata mat , ce e aia oleca de garda,ce e alea lupe de parca ai orbu gainii,si interiorul ala de 2 lei.mai terminati cu closeturile astea de masina pe net.ia fratimiu un bnv rosu cu potcoava sa fii tare si sa rupa salam live in el.sa nu iti para rau de nici un ban cosmine .ti-ai facut ceva ce te reprezinta si nu ai cumparat ceva ce ii reprezinta pe altii.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • stiu cosmine care e treaba cu pasiunea .... doar am intrebat... oricum multumesc pentru raspuns.... iti urmaresc topicul cu foarte mare atentie .... spor la treaba in continuare ... o sesiune foto pe cand ... ???
            sigpic
            Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

            Comment


            • Originally posted by bitza_bik View Post
              auzi mai nene ia taraba asta naspa de pe forum ca ma doare cristalinul.ce atata mat , ce e aia oleca de garda,ce e alea lupe de parca ai orbu gainii,si interiorul ala de 2 lei.mai terminati cu closeturile astea de masina pe net.ia fratimiu un bnv rosu cu potcoava sa fii tare si sa rupa salam live in el.sa nu iti para rau de nici un ban cosmine .ti-ai facut ceva ce te reprezinta si nu ai cumparat ceva ce ii reprezinta pe altii.

              Sa fie neaparat de la un doctor care mergea doar in vacanta cu el..

              ))))
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Oglinda oglinjoara...cine e cea mai fara bord din tara ?
                S-a dat bordul jos ptr a se vopsi negru mat si-n plus am reusit...cat de cat sa mai organizez lufturile de la bara spate. Mai mult...un am putut...
                Attached Files
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • trebuia sa o faci clean cu totul si reuseai ))))
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • bafta nenea si "succesuri" sa iasa bordu brici cum iti doresti tu pana acuma de exceptie !!!!
                    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                    Simply Stance

                    Comment


                    • te mananca tare rau si pe tine....vezi cu bordu cum faci sa il vopsesti bn sa nu cumva sa sara ...ca apoi e tare nasol sa mai retusezi ceva
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • daca ma mananca..ma scarpin bordul va fi vopsit la pistol..in cabina adica ceva mai profi ( ca si fetele de usi de altfel ) eu sper sa tina...
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • am zis sa abordez singurul element de pe masina ramas necustomizat
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • era de asteptat...
                            hai baga cat mai multe "lede" si acolo, sa.l intreci pe matheo
                            sigpic

                            Comment


                            • nu era mai bine sa il faci in piele decat vopsit?
                              sigpic

                              Comment


                              • bordul , daca vor fi finante va mai suferi modificari..apoi abia daca voi folosi piele sau alte materiale. In plus, daca imbrac bordul in ceva..trebuie sa aplic aceeasi teorema si la usi...plafon..stalpi etc iar momentan nu-s pregatit..

                                ps. intentia mea este de a nu se mai vedea diferenta de culoare intre usa si bord.... ( ca in imaginea atasata)
                                Attached Files
                                Last edited by Thejock3r; 14 July 2011, 22:04.
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google