My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cosmine cu parere de rau sa iti zic dar esti cel mai inalt de acolo, da cu ea de pamant odata , in rest ce sa zic FARA CUVINTE ;)

    Comment


    • Intrebare...cum faci cu numarul de nu il ai pe bara..pe mine m-au cam certat politia ca-l aveam in parbriz..!!

      Comment


      • si artistul in activitate!
        Attached Files

        Comment


        • M-am imbolnavit dreacu, nici nu mai intru pe forum aici ca ma ia inima )
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • hehe....sunt inalt..nimic de zis doar ca printre staticii din club sunt cam cel mai jos...asa ca este o performanta.Nu ma pot compara cu pungile Acum..sa vedem ce "tiganeli" mai fac sa cobor mai mult. Nu stiu daca anul asta, ptr ca deja perioada de plimbari se apropie de finish, dar la anul viitor incerc sa ma gandesc la o varianta...
            @ Ghiaure...ms de cadru
            @ Christnacht - hai ca asta a fost tare ) intre domne..sunt doar niste fiare la care s-au depus sute de ore de lucru si parca tot sunt nefinalizate.

            Maine, sper sa am timp sa va pun o poza cu masina mea , care are o urma a unui eveniment nedorit ...

            intrebare : cum se poate verifica o masina daca e colantata sau vopsita ?!
            Last edited by Thejock3r; 13 September 2011, 19:32. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Originally posted by Thejock3r View Post

              intrebare : cum se poate verifica o masina daca e colantata sau vopsita ?!
              Cand e colantata se vad marginile colantului sub stopuri,pe pasajul aripilor de fata si pe interiorul usilor...Si daca stau sa ma gandesc mai bine si sub chederele laterale de la plafon!

              Comment


              • LarryG...era o intrebare retorica posa de Thejock3r...
                Daca e cu cheia e nasol
                sigpic

                Comment


                • raspuns corect, dle Valeriu. Va asteptam la Bucale sa va ridicati premiul ( o punga de seminte sau o bere fata alcool )
                  Attached Files
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Cei care se cred "barbati" si se lega de masini sunt mai putin decat niste paduchi sau orice altceva care nu merita nimic.
                    Pacat de ce ti sa intamplat sper sa o rezolvi.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Nu prea seamana a zgarietura de cheie.E portbagajul??

                      Comment


                      • ce uraat ... sper sa o rezolvi repede nenea !
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Urata chestia.....!

                          Comment


                          • Pacat de frumusete de masina...las ca o faci tu nenea..traim in Romainia asta e...
                            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Cosmin ! Daca e colantata ....iti dai seama ! Iei un pistol cu aer cald , sau un feon mai puternic ...si indrepti spre piesa care doresti sa vezi daca e colantata sau nu . Daca e colantata ....folia dupa anumita temperatura , se increteste singura , si se strange .

                              Chiar daca era retorica ....intrebarea .
                              sigpic

                              Comment


                              • Ai scapat bine...eu la 2 luni dupa ce mi-am luat masina m-am trezit cu o zgarietura pe usa dreapta fata cu tot cu aripa,din pacate trebuie revopsite ...a ajuns pana la tabla,desi masina era parcata frumos si nu incurca pe nimeni..! Da na traim in Romania o tara de kk cu multi oameni la fel !! de kk
                                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google