My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa lucrare.
    Conteaza sa-ti placa tie si daca le place si altora cu atat mai bine.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • Ma,tu nu esti uom!!!

      Trebuia sa faci si piesele acelea,mie unu imi plac
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Multumesc pentru pareri. Tocmai ce salivez la un interior...care se preteaza la masina mea.Din pacate, banii de tuning s-au cam terminat pe anul asta. In mod sigur nu-l voi mai gasi la anul cand voi face rost de finante...
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Arata foarte bine. Felicitari pentru lucrare
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • vaaaiiiii ce rosuuuuu. arata super frumos. Felicitari acuma chiar ca o sa vreau sa o vad si pe interior cand ne-om mai intalni
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment


            • arata bine cu rosu ala cosmine, da sterge tata si tu prafu ala ca e dezastru .
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • nenea cosmin da curatenie in masina pe cand ???? ... arata bestial ... ai putea sa ne divulgi si noua din planurile cu interiorul ??? niste poze ceva ??? ca sa salivam si noi ...
                sigpic
                Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                Comment


                • fratilor..sa nu cumva sa credeti ca asa e masina mea de fiecare data. Asa se face de la o saptamana la alta, mai ales ca ea nu prea e folosita. Asadar , pe stalpii din fata si spate am folosit aceeasi catifea ca cea de pe usi si de la bord.
                  Atasez si-o poza cu noile achizitii, montate. SUnt "de acolo"
                  Attached Files
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • are dreptate , nu ca ii tin partea. Si la mine e la fel , masina am inceput s`o folosesc doar in week , vineri cand o spal , e jale

                    Comment


                    • Deci capacele sunt super belea (ti-am zis si in partea cealalata)
                      Intrebare: de ce nu ai concurat la : : Best Logan Club Car ???

                      Comment


                      • Multumesc Sor7n . Nu am participat din 2 motive:
                        1. e mai frumos sa stai pe margine si sa privesti meciul
                        2. masina mea in afara de exterior si putin interior nu are modificat...deci..
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Modestule.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • hahaha..las ca de maine ne "batem" la Ramnicu Valcea , Radule ) ...So...ne vedem acolo !!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Bafta la Valcea!!!
                              Nu ne vedem acolo, din pacate in acest wikend datoriile de familie ma obliga sa fiu in sat la socrii cu ocazia unei sarbatori ce are loc in fiecare an in 24-25 septembrie.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • pai cum bre si eu cu cine ma mai iau la tranta?? bine nenea..cu alta ocazie atunci, ne vom revedea !!
                                Multumesc pentru urare! Prefer sa am vreme buna ptr ca distractie va fi cu siguranta
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google