My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ohooooo..si inca cat merita tot ce e mai bun ptr ca si ea ma rasplateste spiritual !!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Banuiam eu ca e antigel in sticla aia, chiar daca arata a altceva Sper ca si-a facut efectul Ce l-as mai fi incercat si eu duminica, dar, din pacate, nu era nimeni pe langa masina.
      sigpic

      Comment


      • cate grade are antigelul ala .... are tata niste apa de copac ... ) de aproximativ 60 de grade ... cred ca in tipul cu calibra de pe primul loc asta bausera de scotea flacari ... )
        sigpic
        Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

        Comment


        • o poza gasita pe un site...imi cam place
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ne face cu ochiul ) , ce ochi frumosi are :P

            Comment


            • cosmin stii parerea mea ,superba si umflata pe o parte.promite ca iesi si mai mult din tipare.

              te inteleg din toate punctele de vedere.
              Last edited by leo_negrescu; 1 November 2011, 22:06. Reason: Automerged Doublepost
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Daca tot am dat tonul cu stickerele...am zis sa mai adaug unul pe luneta !
                Attached Files
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Asta asa "ca sa moare dujmanii" din ce am vazut in poza gasita de tine,sursa pare a fi de undeva din Polonia sau ma insel?adica cel putin dupa numele "pozarului"...
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • Vaaaai, ce aroganta!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Behind that sticker lie some air bubbles
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Foarte frumos,imi place culoarea dar si stopurile asa simple Felicitari ! sa o conduci sanatos !

                        Comment


                        • stiu ca iti place acest logo. Uite ce am vazut pe un logan
                          Attached Files

                          Comment


                          • ).. tare poza...

                            Ptr cei care au asteptat intregul filmulet cu cele intamplate la RM - Valcea...acesta a aparut :

                            Personajele si evenimentele din acest clip sunt fictive. Orice asemanare cu realitatea este pur intamplatoare.


                            Enjoy !!

                            ).. tare poza...

                            Ptr cei care au asteptat intregul filmulet cu cele intamplate la RM - Valcea...acesta a aparut :

                            Personajele si evenimentele din acest clip sunt fictive. Orice asemanare cu realitatea este pur intamplatoare.


                            Enjoy !!
                            Last edited by Thejock3r; 15 November 2011, 20:17. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • foarte taree filmuletul ...
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Ce caterinca.. pe voi .Foarte tare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google