My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • F tare Cosmin! la vara cand intentionez sa-mi revopsesc jantele , voi incerca cu decapant. Parca nu ma atrage prea tare sa le bag la sablat ( am impresia ca vor aparea puncte de lovire pe ele...in special pe buze )!
    In alta ordine de idei, sunt interesat de o bucata de plexiglas , noua,de 3-4 mm , si dimensiuni aproximative 50 x 50 mm . Cine ma poate ajuta cu asa ceva sau cu informatii unde pot gasi. Pe net sunt placi de aprox 2 m si nu am ce face cu ele..
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!
      Attached Files

      Comment


      • cauta sa le sablezi cu praf de siliciu.. (bucati mici de sticla) nu cu alice metalice si o sa iasa foarte foarte fine... curatate de praf si merg direct vopsite...

        cauta la aia care fac geamuri termopan, ei trebuie sa aibe masina de sablat, eu la o firma dinasta am sablat bulinutele alea de la semnalizarea mea in oglinda.
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • ms nenea de info. La momentul acela, in mod sigur o sa caut.
          Referitor la plexiglas, dimensiunile de mai sus sunt gresite: este vorba de un plexiglass de 50 x 50 cm ...
          Mos Nicolae , a venit mai tarziu la mine. A fost indecis daca merit sau nu cadoul si anume , un 2DIN Kenwood DDX6034 ! Asadar, inca o piesa din puzzle a fost complectata
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Si eu am crezut ca pui AC )))
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • nu vreau sa am racoare in masina , intaintea ta ) nu de alta dar imi place cum arunci cu instinctorul )
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Sa-l stapanesti sanatos . Sigur mai urmeaza ceva ... mi-am dat seama ca ai zis ca mos Nicolae a venit mai tarziu desi puteai sa zici ca a venit mos Craciun mai repede ... dovada ca mai urmeaza ceva si de Craciun . hahaaaa te-am prins ! )

                Comment


                • asta era si idee , sa se prinda lumea
                  frumox mai jokere , sigur o sa iasa un interior misto.

                  Comment


                  • Sa-l stapanesti sanatos nenea, numai cadouri bune aduce mosu... e car pc sau doar player?

                    Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

                    Comment


                    • nu stiu ce are un car pc insa stiu ca asta are in mare proprietatile :
                      MULTI-LANGUAGE TEXT
                      Kenwood’s Multimedia headunits support multiple languages such as
                      English, Turkish, Arabic, Chinese, Persian, as well as Thai on the basic
                      menus. Furthermore, it supports tag information stored in your iPod and/
                      or other USB devices for all the above languages.
                      • 7" Wide
                      • NAVI Ready
                      • Touch PANEL
                      • 2V 3Preouts
                      • 50W x 4 MOSFET
                      • USB x 1
                      • 1AV out 1AV in
                      • AAC/WMA/MP3/WAV
                      • DivX(R)
                      • MPEG 1/2 JPEG
                      • DVD-VR/+-R/RW
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • sa.l stapanesti sanatos si hai cu el pe masina, apropo, halatul, cat e halatul?
                        sigpic

                        Comment


                        • Pe langa Navigatie, 2DIN-ul mai contine : Blutooth, TV , DVD , Mp3 . Citeste aproape toate formatele : div x ,avi , mp4 etc !
                          Pretul aparatului, nou, este aproximativ 900 $ . Pretul cu care l-am luat a fost mai mic!
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Da da.....da foca da......las ca stiu eu ca tu ai bani )....hai sus.cu el.pe.masina ca geme.de.ceva.nou la interior

                            Comment


                            • iar geme ? ) cred ca am probleme cu auzul....
                              pana una alta, eu va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi si sa ne auzim sanatosi !

                              ps. N-am bani, dar incerc ca atunci cand fac ceva sau achizitionez ceva sa fie de calitate
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • ie` piesa o sa dea bine ;;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google