My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa achizitie ..BV Bv Bv!!!
    Sarbatori fericite !

    Comment


    • frumoasa piesa! "m am jucat" cu ceva asemanator prin august pe masina unei "rude" o nubira de italia din pacate. foarte rapid la atingere!!! sper ca al tau sa fie pozitionat mai bine in panoul de bord pentru o vizionare mai buna! si pentru anul viitor ... ce sa spun ... fii tot etalon pentru noi!!! La multi ani!

      Comment


      • Originally posted by iulian_may View Post
        frumoasa piesa! "m am jucat" cu ceva asemanator prin august pe masina unei "rude" o nubira de italia din pacate. foarte rapid la atingere!!! sper ca al tau sa fie pozitionat mai bine in panoul de bord pentru o vizionare mai buna! si pentru anul viitor ... ce sa spun ... fii tot etalon pentru noi!!! La multi ani!
        are 5 poziti de inclinare pentru diferite tipuri de borduri

        sa fie primit nenea
        stii tu... HZP ;)

        sigpic

        Comment


        • frumoasa noua achizitie nenea ... sarbatori fericite si un an nou care vine plin de realizari !
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • Tu vrei sa pui asta pe masina? Macar daca luai si tu ceva mai scump sa merite.

            In orice caz, la multi ani nene ! Sa ai un an nou bun !
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Thejock3r View Post
              ms nenea de info. La momentul acela, in mod sigur o sa caut.
              Referitor la plexiglas, dimensiunile de mai sus sunt gresite: este vorba de un plexiglass de 50 x 50 cm ...
              Mos Nicolae , a venit mai tarziu la mine. A fost indecis daca merit sau nu cadoul si anume , un 2DIN Kenwood DDX6034 ! Asadar, inca o piesa din puzzle a fost complectata
              Gasesti la mine o bucata 40x110,daca iti este de folos.La multi ani si multi bani !
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • Multumesc tuturor pentru sfaturi,sustinere si vorbele de bine. Eu sper sa continui si-n anul ce urmeaza, cu noi modificari, insa totul va tine strict de sanatate si de intelegere. Sa dea Domnu' ca familia sa-mi fie sanatoasa si eu pe langa ea si restul vor veni de la sine.
                La Multi Ani tuturor!!!
                ps. Dane, te sun sa vb de acea placa
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • La Multi Mni ,frate investitor!Sa iti fie sanatoase fetele,tu si rosiatica.Sa ai cat mai multe satisfactii si sa va tina Dumnezeu sanatosi si bucurosi.Un an cel putin de 2 ori mai bun ca cel ce tocmai ne paraseste.respect maxim
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • la multi ani
                    www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                    Comment


                    • Foarte tare ,felicitari!

                      Comment


                      • o mai mare placere sa te uiti la asemenea poze ... felicitari nenea!
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Pe cand un polish sa-i mai dai si ei luciu sau niste arcuri sport sa o mai cobori?

                          Ce sa zic, arata binisor. Se poate si mai bine

                          Obiectie: bara fata mi-ai zis ca vrei sa o refaci, dar eu zic ca ar fi mers si pe spate puutin mai coborata (bara) ca sa fie la nivel.
                          sigpic

                          Comment


                          • ti s-au stricat cauciucurile, nea Jokere. aproape cad de pe jante

                            Comment


                            • E adevarat ca e o placere sa te uiti, ai si ce vedea!!!
                              Tinc fest !!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google