My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani si tie LEO si sper ca "disparitia " ta de pe forum nu a fost cauzata de o problema.... sau daca a fost, sper sa fi rezolvat-o.
    Inca nu am cum sa dezvalui ce voi face cu acel buton intrucat nu stiu sigur daca-l voi folosi sau nu.
    Intre timp am zis sa fac putina curatenie in portbagaj si uite asa am creat o noua incinta pentru subwoofer , cu fata detasabila.
    Poze :
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • in ce o "imbraci"? (incinta)
      sigpic

      Comment


      • nicee!!!!! si sa se faca galagieeee !!!!! )
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
        Simply Stance

        Comment


        • Ce mic e . Am auzit si eu unu live. O saptamana am vorbit prin semne

          Comment


          • interesanta chestia cu fata detasabila... ai scapat de unele parti inestetice...
            smecherieee ...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • o sa iti sara fibra din masina )))))))))) sustin proiectul audiooo si mult SPORR!!!
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
              Simply Stance

              Comment


              • sub cu fata detasabila ..buna asta...sa inteleg ca vrei sa faci tabla putin mai dreapta?...foarte frumos nenea sa te zguduie cu placere...acu sa vedem cu ce-l amplifici
                low....&.....slow

                Comment


                • Puterea de pe masina nu cred ca s-a marit sau daca s-a marit, s-a marit cu putin( volumul incintei este putin mai mare decat am avut pana acum).Calitarea sunetului, in schimb, este una mult mai buna. Este nevoie insa de o izolatie ca la carte. Difuzorul a ramas acelasi- JBL . Incinta s-a facut la cel mai profesionist mod, prin calculatii exacte iar partea cu fata detasabila mi se pare foarte estetica. Nu mai vad statii,cabluri si alte nebunii. In seara asta doar am verificat daca marimile fetei sunt corecte. De saptamana viitoare va intra la mochetat. Ma bucur ca v-a placut ideea...
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • O idee nemaipomenita! Dupa acea fata mai poti "ascunde" si alte chestii de care mai ai nevoie prin masina... Foarte tare ideea!
                    Multa bafta in continuare!
                    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                    Comment


                    • Draguta incinta.....o sa te zguduie ceva..... Ai grija de masina, ca ai o masina bestiala..
                      P.S. De skoda ce se mai aude????
                      P.S.2 Ceva ce cred ca iti place...
                      Attached Files
                      Last edited by GEORGE TGN; 13 January 2012, 00:44.
                      sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

                      Comment


                      • sal
                        o dedicatie si de la mine
                        Attached Files
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • E o idee geniala cu fata detasabila sa-ti sparga timpanu cu placere

                          Comment


                          • Salutare tuturor,

                            Ma bucur ca v-a placut ideea cu incinta.
                            @George - ms de VT . E...un vis al meu Skoda, se mentine bine, are deja 2000 de km . Nu va suferi nici o modificare, cel putin nu in viitorul apropiat.
                            @Vyp - ms de dedicatie dar vad ca pe spatele cartilor e sigla Vw

                            anunt umanitar - am nevoie de un cauciuc vara, de dimensiune 195.40.17 doar pentru o proba, dupa care il voi returna !!

                            Multumesc !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Au mai aparut in peisaj si 2 ceasuri....
                              Attached Files
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Asta imi suna..a...p********a ) asa-i ? Misto, asa bravo. te integrezi in peisajul ghetto cult
                                My turbo lag, give your MPI, a chance

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google