My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca pot circula la 1 - 1.5 cm de cum este ea lasata de tot ! Asta este parerea mea. acum nu stiu exact pana cand nu intru in teste cu ea. Nu cunosc cat este de rigida , cum se comporta.....
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Foarte faina, felicitari pentru realizare !

      PS: Daca un dusman ti-a taiat cablul ala albastru, ai pus-o )
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • "smeker de smeker, mafiot " ca sa il citez pe unu dintre concetatenii nostrii Gogaie .
        Imi place mult ce faci acolo , chiar daca eu nu mi-as pune asa ceva . Succes si sa ne mai incanti cu ceva nou .

        Comment


        • si totusi, mie imi pare rau ca nu mai ai stickeru LOGAN CLUB...
          e bine daca poti merge asa cu ea...
          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

          Comment


          • Am o intrebare:
            Te rog lamureste-ma ca nu inteleg sigur, conform pozelor postate de tine la postul 4232 inteleg ca pe fata sistemul include amortizor cu perini integrate si pe spate perina(cu 2 compartimente) se monteaza cu amortizorul masinii?
            Multumesc.
            Attached Files
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • da , practic perna inlocuieste arcul . amortizorul masinii spate ramane .
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                da , practic perna inlocuieste arcul . amortizorul masinii spate ramane .
                Mersi de raspuns.
                De abia astept sa ma dai o tura.
                Sper ca anu asta sa reusesc sa pun si eu suspensia care o doresc.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Foarte frumoasa lucrare! Felicitari!
                  Daca nu sunt prea indiscret, cat a costat toata distractia legata de air-ride ?
                  I don't ride low, I fly high...

                  Comment


                  • Pretul ei s-a ridicat in jurul sumei de 1750 euro !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Bravo ,citez un pic : you are the only one si suntem mandri de lucrul asta !

                      Comment


                      • respect pt tot ce ai facut cu loganul asta unul dintre cele mai tari loganuri dupa meleagurile noastre
                        Cristi-VNC

                        Comment


                        • Te completez chiar....Si nu numai!

                          Merita aprecieri, laude si tot ce tine de admiratie. Un numar 1 ce arata, blazon, pricepere si pasiune!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • BLANA!!!!!!! Ai grija pe unde te bagi cu ea asa lasata, ca la drumurile noastre nu se stie niciodata ce agati. Dar, tu beneficiezi de butonul minune: o apasare si esti high! Felicitari pt lucrare!!

                            Comment


                            • Bun bun.....dar asta il vaszuse-si?..
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Exact ce am scris mai sus ! asta nu este un sistem airride. Ei au doar pernele de aer : fara compresor, fara butelie , fara panou control, fara telecomenzi/ butoane , practic ! In plus se misca extrem de incet ;)
                                Chiar ma jigniti daca puneti egal intre sistemul meu si acela
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google