My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am facut harakiri la bara fata, maine urmeaza o extorsiune a degajamentului fibros, dupa care finisata sa fie fitza
    `\_______
    ./.___|___\___
    \(O)______(O)/ www.ghettotuning.ro

    Comment


    • puteti voi sa faceti ce vreti la masina asta,ca tot superba va fi.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Taie Mihai din ea
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Attached Files

          Comment


          • mai stretch sigur va fi ... chiar si mai joasa dar insesizabil . 4 mm pe raza cauciucului , la gabaritul masinii si la cum arata , se pierd instant.

            Comment


            • Da, ideea delicata e ca se va vedea diferenta cand va fi lasata. In acest moment eram nevoit sa roluiesc aripile pe interior si sa mai tai din bara fata( cand se lasa masina de tot imi impingea in bara). Sper ca odata cu strechul asta, sa impusc 3 iepuri deodata: look , evitarea roluirii,evitarea taierii din bara.
              Sa vedem ce ne va rezerva viitorul...
              Ps. Intre timp, dupa 8 luni, mi-am recuperat talonul de la Politie mi l-au pastrat bine
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Cand te mai opreste garcea nu-l mai da ;)

                Comment


                • nici asta nu tine prea bine trebuie inventat altceva

                  da cu ceva dezinfectant ca s-a luat ceva miros de la ei

                  Comment


                  • Eheee....acum si daca nu-l ai la tine, daca vrea sa ti-l ia,ti-l ia oricum si esti nevoit sa il duci singurel la Politie...
                    Intre timp mi-au venit anvelopele cu noile dimensiuni si au fost montate pe masina : ptr mine sunt - VIS
                    Pun si cateva poze cu bara underconstruction si daca tot am vazut-o in lucru am zis sa mai elimin si linia de la grila. Ii multumesc lui Matheo ca a adus vorba mai demult de faza asta si lui danydny ca mi-a explicat una-alta!

                    poze!
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Foarte frumos...nu am cuvinte pentru masina asta..bafta in continuare.

                      Comment


                      • Ce te-ai face fara mine si eu fara tine))) dau o felie de cozonac pentru asta

                        Trec cum trebuie pe sub aripa/pe langa prinderea la bara?
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Geniala ideea cu bara..., ge-ni-a-la...!!!
                          Iar gumele, imi imaginam eu ceva..., dar nici in cele mai frumoase ganduri nu-mi imaginam ca se vor aseza in halul asta.

                          Ie...fremoase! )


                          Matheo, vreau si eu o felie...;)
                          LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                          Comment


                          • Nu inainte sa aduca jokeru frisca. Apropo joker: Ce au zis baietii de la vulcanizare cand te-ai dus cu anvelopele?

                            Comment


                            • Cred ca l-au injurat putin
                              Interesanta abordarea la bara

                              Comment


                              • gata am scapat si de masina lu cosmin, azi am terminat si bara fata, s-au instalat noile anvelope model tanga, nu mai trebuie taiat nici din aripi nici din bara.... perfect fit
                                maine va lovesc cu poze
                                `\_______
                                ./.___|___\___
                                \(O)______(O)/ www.ghettotuning.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google