My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai gasit vreo solutie sa rezolvi lufturile dintre bara fata - far si bara spate - aripa? nu de alta dar arata f bine masina si nu-i face bine aceste "mici detalii" mai ales ca toate loganurile au problema asta... plus ca ar da alta line masinii

    Comment


    • Se vad ca-s rezolvate lufturile de pe spate . Bara fata era prinsa de forma ptr ca trebuie din nou data jos ptr a fi vopsita !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Superba!!!!!! Cand o cracanezi ?

        Comment


        • Un aspacardin va rog! )
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • Arata Dumnezeiesc masina asta ... Ma astept la un Best autohona pt pupacioasa
            sigpic
            Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

            Comment


            • thejoch3r:Ieri, masina a trecut ITP-ul ! Nu aveam nici o emotie, pentru ca masina e stock

              intreb si eu: pe care colt este masina stock?

              la fel ca si toti ceilalti loganisti nu avem cuvinte. bravo

              Comment


              • the best autohtona...ce sa mai...
                "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                Comment


                • deci, nu esti intreg, dupa ce i.ai dat superbitatea aia de culoare, te.ai apucat de modificat si peste ea, oricum, ca de obicei va iesi ceva frumos, felicitari!
                  sigpic

                  Comment


                  • S U P E R B A ! ... altceva !? ... E buna de "maritat" domnisoara ... sa ne chemi la nunta :-D ... succes in continuare :-)
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • nota 10 pentru masina arata absolut bestial!!! felicitari imi poti zice cu ce ai dat jos dunga aia de la numar....poate fi vreo problema daca o dau jos?
                      MY CLA

                      Comment


                      • superba masinuta ... culoarea este bestiala No.1 in Romania

                        Comment


                        • Originally posted by prestige View Post
                          nota 10 pentru masina arata absolut bestial!!! Felicitari imi poti zice cu ce ai dat jos dunga aia de la numar....poate fi vreo problema daca o dau jos:d?
                          nitro diluant

                          Comment


                          • @PrEsTiGe, nu a dat-o jos ....a sters-o cu acetona. Doar putere in brat la frecat iti trebuie...

                            ON: SPEECHLESS !!!
                            Just Hold Onnnnnn....

                            Comment


                            • arata foarte bine masina, dar cum se simte cu anvelopele asa "cracanate"?

                              Comment


                              • am incercat cu diluant pentru vopsea dar nu a mers....mai incerc)
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google