My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Thejock3r View Post
    Am zis sa lucram la detalii...AM ZIS.

    Pe ordinea de zi :
    - dat stickerele jos - ptr mine moda lor a trecut
    - pus inapoi sticla de la stopul central - arata mult mai bine, zic eu..
    - prinse surubele ramase prin interior

    O sa mai urmeze :
    - repozitionat toba spate - imi sta pe creieri
    - umblat nitel si la bara fata - sa stea mai bine
    - o curatenie ca la carte in interior

    plus altele care nu-mi vin acum in cap.


    Am iesit azi si la o minisedinta foto. Tin sa multumesc Politiei Rutiere, care m-a asistat indeaproape pe o buna perioada de timp, pentru amabilitate ( eram si pe mijlocul drumului si fara nr pe fata )

    Pozneee...
    Chiar daca mai demult nu mi-au placut modificarile aduse masinii si chiar daca nici acum eu nu sunt adeptul suspensiei pe aer, la cum arata masina acum nu pot decat sa o admir sa spun doar RESPECT si pentru ca este sarbatoare iti urez Paste Fericit!!!
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • constat ca esti un mare perfectionistfelicitari
      sarbatori fericite in continuare...
      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

      Comment


      • Asta e genul de masina care nu se poate deplasa pe propriile roti...cel putin in Romania : este exagerat de jos.
        Ca aspect exterior cu exceptia "low'ului" nu exista nota suficient de mare pentru aceasta masina.
        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

        Comment


        • @alex.dinca91 eu unul cred ca s-a gandit si jok3rul cand si-a montat suspensie reglabila ca sa o ridice si sa aiba o tinuta normala cand merge cu ea prin gropi sau chiar prin afara soselelor pe la munte sau undeva si unde ii permite sa o lase pana se pupa cu asfaltul

          Comment


          • Sunt sigur ca s-a gandit la asta.Eu doar mi-am spus parerea. imi mentin totusi parerea ca aceasta masina nu merita sosele de RO...indiferent de suspensii.
            Last edited by alex.dinca91; 15 April 2012, 12:13.
            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

            Comment


            • O sa urce si pe munte cu ea . Cum sa meara domne cu ea pe la munte si prin cratere? Asta chiar nu o cred.

              Comment


              • maestre eu nu inteleg de ce comentezi chiar poate urca daca ridica masina deajuns...bine acum nici nu stiu cat de mult se ridica...si pe langa asta era doar un exemplu...

                Comment


                • Probabil ca nu o sa mearga cu ea la munte ca mai are si alta masina asta daca ati urmarit topicul, nu asta cred ca e problema daca merge sau nu cu ea la munte dar daca vrea cu siguranta poate sa mearga cu ea la munte doar nu e degeaba suspensia reglabila.

                  Comment


                  • asta am incercat si eu sa zic...

                    Comment


                    • In primul rand, masina nu are suspensie reglabila ci pe aer. O pot ridica mai sus putin decat lasa arcurile H&R...deci este destul de inalta. Intr-adevar, sunt complet nemultumit ca nu mai pot lua masina la peste sau la gratare cu baietii sau chiar sa fac un traseu offroad. Asta e...nu pot sa le am pe toate
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Cand vrei sa te duci la gratare pune suspensia stock :P .
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • numai sa afle din timp sa se apuce cu 2 zile inainte de mesterit ))

                          Comment


                          • Am zis sa fac un ban cinstit...am bagat masina "in brazda"
                            teaser..
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Hai cu inca un set de wallpapere! O sa fie belea verdele de la iarba cu rosu...!

                              Comment


                              • Enjoy !

                                Blogger este un instrument de publicare a blogurilor oferit de Google prin care să vă faceți gândurile cunoscute cu ușurință. Blogger facilitează postarea textelor, a fotografiilor și a videoclipurilor pe blogul dvs. personal sau pe blogul de echipă.
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google