My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BESTIAL! Masina asta= love
    Abia astept sa ma dai o tura ;;)

    Comment


    • Multumesc pentru urari. Citind pe acest forum am vazut ca acest weekend a fost unul plin de competitii. Felicitari tuturor care au participat.
      Astazi am ajuns si eu acasa cu 2 cupe: Best Custom Car si locul 3 la SQ incepatori 2000!
      Am reusit sa fac si cateva poze, mai reusite, cu noile scaune...
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • felicitari ,MAESTRE!

        Comment


        • Felicitari Cosmin !

          Comment


          • Bravos Domnu si sa nu uitam ca ieri ai castigat si o sedinta la salon bronzant "gazon Cora" )))
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment


            • felicitari pentru premii boss ! uite si de la mine cateva poze din culise ... cu multimea...mama ce baleau aia si ai grija cu berea aia
              p.s. ce motor are ? e de curse ? i-ai dat maxim ?........
              Attached Files
              my ride - still under construction

              Comment


              • WOW....ce era acolo ) real nu vedeam asa treburile, dar din poze.....e altceva!

                Ms Mr !
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Sa curga cupeleeeee...calare lumea pe Logan mai ceva ca pe masini straine .Felicitari!!!
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • E cam greu sa te ridici din el cand e low ? )

                    Comment


                    • Mai ales sa mai ai si berea in mana...greu tare .
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • cam greu te dai "sus" din masina...
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • dar cu scaunele astea centurile de siguranta raman cu acelasi mod de prindere sau trebuie sa le modifice? in rest superba masina Bravoo

                          Comment


                          • nu modifici nimic din ce stiu eu, normal ar trebui sa aiba si gaura pentru surub sa pui centura normala, daca nu ii dai tu Ș)) , eu pentru scaunul de vectra am gaura pentru centura si nu am probleme

                            Comment


                            • am intrebat pentru ca ma gandeam ca scaunele sport au alta modalitate mai sigura de prins centura, modul acela de se inchide in zona intima ) si 2 centuri care vin desupra umerilor (cred ca asa era ), genul masinilor wrc care sunt dotate cu scaune sport

                              Comment


                              • jokere ai facut spectacol. m-a bufnit rasul cand a intrebat ala cat i-ai dat maxim
                                noroc cu ariciu ca le-a facut poze cum se minunau

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google