My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai si te-a sunat careva pana acuma sau s-au luat ceva masuri? dar ma gandesc ca daca erati la o expozitie si nu pe strada nu cred ca au vreo relevanta scrisurile de pe masina

    Comment


    • Cosmin, felicitari pentru premii
      p.s. Eu ti-am zis ca o sa ai nevoie de o camera mult mai mare pentru premii
      Megane II faza II 1.5dcI K9K

      http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

      Comment


      • Felicitari Cosmin! La mai multe!

        Comment


        • ai grija ca esti monitorizat) bafta!
          MY CLA

          Comment


          • Pe cuvantul meu ca politistii din tara asta "sunt mai prosti decat un dop" s-au gasit de cine sa se ia pe aia cu harburi pe Buglaria nu-i vad da' la aia nu scrie "pompierii" , "militia" etc. la aia scrie "boss" , "printishoru manelelor" etc. .
            Ps. felicitari pt. masina !
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • Ai , de capu meu in ce tara traim....
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • deci ... niste infractori !!! clar !!!

                Comment


                • felicitari pentru premii!

                  Comment


                  • nea cosmine nu iti ajungeau cate infractiuni aveai pe cap iti mai trebuia una.
                    despre scrisuri nu stiu prea bine dar pentru girofar poate iesi rau chiar daca nu l-a folosit.

                    bravo pentru cupele castigate

                    Comment


                    • Cosmin, tin neaparat sa te felicit inca odata, si pe aceasta cale, online, pentru prezenta de la tuning-show-ul din Bistrita si vreau sa-ti spun ca pentru mine a fost o mare bucurie cand v-am vazut masinile la spalatorie.Initial stiam ca nu o sa veniti, dupa cum ai scris pe forum, dar am ramas wow cand v-am vazut.

                      Ma bucur ca am putut sta de vorba, chiar daca timpul nu ne-a permis decat putin, oricum sunt multumit ca macar ti-am vazut masina live si am avut si ocazia sa stau in ea. Merci .

                      Ce sa zic...am ramas placut impresionat de voi toti, sunteti niste baieti de nota 20 si sper sa mai avem ocazia sa ne mai vedem si pe la alte show-uri in tara, iar despre politai, n-ai ce sa faci, la nivelul asta e mentalitatea in tara noastra, nu stiu sa aprecieze ceva de calitate, ceva menit sa faca senzatie si doar atat.

                      Am auzit bine, sau nu? Nu stiu exact care dintre voi, din Ghetto, vorbea cu unul dintre membri staff-ului si ii spunea ca nu o sa mai veniti la Bistrita daca nu ...ceva legat de organizare... cum e?

                      PS: Daca vrei pozele de pe Facebook la calitatea originala vorbim pe mess.Eu sigur o sa le vreau pe ale tale )
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • Mda...a fost ceva istorioara cu acest show dar ma bucur ca am putut trece cu bine si ne-am distrat in felul nostru ( se putea mai bine ).
                        Pe scurt: am venit cu masinile tocmai de la 450 km distanta,le-am stickerit la spalatorie (care era la 200 m de locul unde se tinea showul ), le-am parcat,am inceput sa ne amenajam standul si au venit jandarmii care pazeau evenimentul sa ne spuna ca nu avem voie cu astfel de inscriptii. Le-am explicat frumos ca nu mergem cu drumul public cu ele, ca e doar de show, ca e parcare privata ca...etc etc dar nimic. Au sunat superiorii, a venit televiziunea,a ajuns si la urechile procurorului din localitate care a alertat conducerea celor 2 institutii..etc. Pe langa modul in care va prezint pana acum evenimentele, discutiile pe care le-am purtat cu superiori din Pompieri si Jandarmerie au fost unele f calme in urma carora am decis sa le decolantam pentru a evita vanatoarea Rutierei atunci cand se va termina showul si vom pleca spre casa.
                        Cei de la ziar au umflat nitel subiectul si totul s-a terminat inainte de a incepe.
                        @sobo - si mie mi-a facut placere sa te cunosc. In prima zi eram f ff obosit de pe drum si oarecum nervos de cele intamplate si nu prea am avut timp de discutii. Intr-adevar, unul din colegii mei a spus ca nu vom mai veni la Bistrita...si cred ca asa va fi. Cu parere de rau trebuie sa spun faptul ca a fost o f proasta organizare despre care organizatorii au aruncat-o pe seama faptului ca e primul show auto organizat de ei, nu ca pur si simplu nu i-a interesat de soarta celor care vin din alte parti. Oricum, pana la urmatoarele dati cand poate se va mai organiza ceva la voi, poate se vor schimba mai multe Noua oricum ne place sa ne plimbam iar totul e posibil.
                        Cateva poze de la show..
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Trebuia sa le spui ca esti pompier in Bucuresti

                          Comment


                          • felicitari Cosmin pentru munca depusa si la cit mai multe cupe....nu fi trist pentru proasta organizare a showu-lui, nu cred ca exista in Romania ceva organizat ca la carte...important este sa participi...

                            Comment


                            • inca cateva poze
                              Attached Files
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Super like

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google