My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jockere ca pe sosete le schimbi nu alta...
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Fa-ti si tu niste numere calumea
      sigpic

      Comment


      • @sinx asta e masina pe care i-am cumparat-o fica-mii! deci eu n-o s-o conduc !
        @gby - sincer nu am inteles faza cu numerele ..cum adica ..mai calumea ??

        Astazi, titiul meu a intrat in reparatii ! Sper sa iasa cum trebuie! Revin cu poze cand o sa fie gata !
        Ma bucur ca celor care au postat le-au placut modificarea !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • E super masina!

          Comment


          • Se pare ca domnu' Jocker isi duce la bun sfarsit ideeile si planurile, foarte frumos. De planul asta cu portbagajul clean stiam, sunt curios care va fi urmatorul.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Ai facut o treaba buna cu eleronu.
              Frumos integrat, finut - de bun simt.
              Bravo!

              Comment


              • o intrebare am si eu... cum mama masii ai prins fibra de tabla? daca as stii cum sa o prind de tabla sau plastic as reusi sa fac multe la masina... dar nu reusesc sa le conving sa faca priza...
                sigpic

                Comment


                • Sunt foarte groase caracterele ,cel putin la cel de pe fata asa mi s-a parut.(Ma gandeam ca ti-ai incercat talentul de vopsitor pe el dupa vrun eveniment .Daca asa au fost de noi sry).
                  sigpic

                  Comment


                  • @sinx...nu stiu procedeul de "lipire" a fibrei de tabla..nu am stat langa om cand a mesterit-o !
                    @gby - chiar mi-am incercat talentul de vopsitor si mi-e chiar imi plac ingrosate. Oricum, tre sa le refac putin ca au vreo 5-6 luni de cand sunt asa !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Pai asa domnule, sa se vada de departe KYS-ul!
                      Ca vorba aia.........al tau e unicat!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Salut Jokere, felicitari pentru lucrare , imi place cum a iesit . Si masinuta arata bine, imi plac in special jentile.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • Imi pare bine sa aud ca va place ! sper ca si vopsita sa arate tot bine..am niste emotii...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • locul tau de parcare era liber azi

                            Comment


                            • caut si eu un loc de vopsit , sa fie si liber , ca nu am chef sa stau la coada
                              sigpic

                              Comment


                              • faina masina domnu imi place...ai grija de ea;)
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google