My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prea frumos,imi place mult masina ta
    http://www.loganclub.ro/forum/showthread.php?t=47556

    Comment


    • Ce jante urmeaza acum?Daca ai zis ca nu mai vrei cu buza,ar merge ceva de la Rotiform,BLQ ori NUE sau modele asemanatoare.Cred ca ai fi primul din Romania cu acest model de jante pe masina.Cred ca ar fi perfect BLQ exact cum sunt cele din prima poza,cele de pe M3.
      Attached Files
      sigpic
      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

      Comment


      • fitza....... Sper sa fie ceva frumos!
        MY CLA

        Comment


        • frumoasa ca intotdeauna, colegu.
          pune jantele din prima poza, pe culoare gri grafit. zic eu c-ar da bine.

          Comment


          • Nu-i prima masina din Ro cu Rotiform;) Sunt cateva la mine in oras care au

            Comment


            • Astea dau foarte bine pe Logan
              Attached Files
              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • Orice jante pui, sper sa te candesti serios la unele concave . Nu ai cum sa dai gres cu ele.
                sigpic

                Comment


                • Multumesc tuturor pentru pareri. Din pacate, nu este deloc usor de ales intrucat tot ce se produce mai frumos ( ca si janta) este f scump si nu au din pacate proprietatile pe care le vreau eu : 17"si 4 x 100.
                  Primul model nu se fabrica pe 17" iar costul sare de 4000 de dolari setul ( nu mai pun transportul vreo 1500 dolari, tva-ul si vama inca vreo 1000 )
                  BBS RS2 din poza a doua sunt pe 18". Deci pica. Jantele de la rotiform cu 5 spite nu merg pe Logan - se vad urat etrierii mici si tamburii. In plus, costul lor sare de 3000 dolari ( fara transport ). Sper ca intr-un final sa gasesc un set de jante care sa pice bine pe stilul de tuning adoptat la masina si pe banii din buzunar.
                  ps. Orice s-a adus pana acum in Romania, de la Rotiform sunt fake-uri ;)
                  ps1. Concavele ca sa arata bine, trebuie sa fie peste 18" - deci mi-ar placea dar nu se poate!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Scuza-mi offtopicul , dar avand deja 17" si mai multe modificari la masina , ce mai conteaza daca ii pui niste flanse in asa fel incat sa poti pune jantele dorite ? (5x100 , 5x112 sau mai stiu eu ce alte tipuri/distante presoane ) . Era cineva pe 4ciuning care realiza flanse (undeva la 400-500ron) . Rotifoarmele de la noi au fost si fakeuri , dar si de la mama lor . Ca si BBS

                    Comment


                    • Aici vorbim de fitmentul pe care trebuie sa-l obtin. Nu pun niste jante doar de a le pune. In plus, chiar aratati-mi niste rotifoarme originale ca serios nu stiu de nici unele. BBS..stiu ca sunt..
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Pai depinde ce intelegi prin Rotiform .Cele din SUA sau cele din Europa care sunt livrate de Venom Motorsport Uk ? .

                        Comment


                        • asteptam cu nerabdare sa vedem ce adidasi ii iei ps:tine.o tot asa
                          Logan Forum consiliaza nu si repara!
                          [/SIGPIC]

                          Comment


                          • Originale sunt doar cele din America! Cei din UK sunt distribuitori. Oricum au niste preturi.... ( Aprox 700 lire/janta )

                            Ms frumos Andrey !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Are nenea gusturi bune ,nu-i problema

                              Comment


                              • Cel de care zic sigur 100% ca are Rotiform originale, are un M3 care jantele dupa el costa 2.000 de iepuroi, M3-ul a fost dus la 634cp(dyno), mai are un corvette si un passat cc(la passat are rotiform, cele in 5 spite). Cius!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google