My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am referit ca nu am gasit in stoc, in acest moment. Ca pe comanda...se aduce orice recunosc faptul ca pe siteul ala nu am intrat..
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Macar ai iesit mai bine la pret ?
      sigpic

      Comment


      • Da. Le-am luat la un pret mai decent!

        Ca tot am fost printre poze zilele acestea, am zis sa fac o diferenta before/after si la partea de portbagaj, interior si jante.

        Cred ca se vede destul de clar evolutia...
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Care evolutie bre? Singura diferenta e bidonul cu apa de parbriz...:-s
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Ar mai merge ceva de lucrat la interior ?

            P.S : dimineata niste derbedei incercau sa-ti dezlipeasca stickerele de pe vw
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • Ar merge multe de facut la interior doar ca doresc s-o fac cat mai perfecta cu putinta, la exterior( zgarieturi etc )
              Ps. niste idioti !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • va veni si timpul interiorului cand o sa fie gata exteriorul...
                un lucru care personal imi place mult si pe care (probabil) cosmin il are deja in vedere
                Attached Files

                Comment


                • Originally posted by cristi_timidu View Post
                  va veni si timpul interiorului cand o sa fie gata exteriorul...
                  un lucru care personal imi place mult si pe care (probabil) cosmin il are deja in vedere
                  Mie mi se pare ca "suicide dors" merge pe masinile mai old......., dar asta nu inseamna ca nu ii ok si pe altele in afara celor old.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • A fost luat in considerare insa nimeni nu mi-a garantat imbinarea perfecta si aducerea usii la "linie" . In plus, eu nu am manere....
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Yackone stiu ca facea treaba buna la suicide dors ,tot el le-a facut si la acel aveo...

                      Comment


                      • Da, dar cum a zis si cosmin trebuie cel putin pe fata sa ai manere. Partea asta eu am sarit-o

                        Comment


                        • "treaba buna" se vede intotdeauna la final ;) Din poze toate-s bune...

                          ps. Aici nu ma refer strict la yackone, ci in general !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • nu inteleg totusi de ce trebuie sa ai neaparat manere???...
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • Ti-au pus astia pe 4t masina . Din comentarii (alea prin facebook) sunt multi care iti apreciaza masina , dar si redusi cu comentarii de genu "cazan" .
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • aia care comenteaza ''cazan'' ''tot dacie e'' nu au nici biciclete, da ei is ''jmekcheri''.
                                Sa mearga ei cu bemveuri din 89 la mana 13-a.
                                Felicitari JOCKERE pt masina! Cel mai tare logan!
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google