My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mi-a placut teoria despre strech... si totodata am si invatat ca nu stiam
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • S-au montat de proba si piulitele japan

      Masina inca este la roluit de aripi...
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • am crezut c-ai uitat sa-i pui discurile
        "uai shi lushiesc jantili taliii!"

        Comment


        • Originally posted by Thejock3r View Post
          S-au montat de proba si piulitele japan
          Nu vin bine, da-le jos, vopseste-le albastre si arunca-le peste gard la mine-n curte. Dau un Brifcor cond ne-om vedeam ;)
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Respect toata munca si MAI ALES banii pe care i-ai investit in aceasta masina DAR nu vad ce ii mai poti face...poate lambo dar nu cred ca da atat de bine pe sedan doar daca nu o faci cumva gasesti o solutie sa o faci "gen" x6 cupe dar ma opresc aici, nu vreau sa te bag la idei.Nu mai bine cumperi alta masina si incepi sa o lucrezi si pe aceea ca pe asta si asa mai departe?Nu de alta dar cand ajungi la apogeu intr-un proiect daca incerci sa duci la extrem nu mai e la fel de frumos.Masina era perfecta cu jantele cromate.
            Nu vreau sa privesti acest comentariu ca o critica ci ca pe o opinie personala de care poti sau nu sa tii cont!
            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

            Comment


            • Sunt obisnuit cu "alea erau mai frumoase ca astea", cel putin pe acest site Asa s-au spus si cand am facut trecerea de la 18" la fostele...
              Important este sa-mi placa mie, pana la urma si sincer..chiar imi plac MAXIM.
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Din punctul meu de vedere jantele astea vin perfect pe masina, sunt SUPERBE..cele cromate erau doar ok. E clar un upgrade, felicitari pentru alegere!

                Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                Comment


                • Cand le-am comandat, am stiut ca se vor face 2 "tabere": cea a celor carora le plac si cea a celor carora nu le plac. Mi-am asumat acest ""risc si am stat cu sufletul la gura, in primul rand, daca-mi vor place mie (nu aveam de unde sa stiu cum arata in realitate sau cum vin pe masina). Modelul de janta este nou (lansat la sf 2012) super concav iar culoarea este unica. Atata timp cat marea majoritate au vazut pe la noi,doar jante de tip( Schmidt, BBS, ATS, Borbet si Brock), este normal sa aibe o privire oarecum reticenta asupra jantelor pe care le-am achizitionat. Poate ca ma repet: ce bine ca le ador
                  ms pecehasi.
                  Last edited by Thejock3r; 9 April 2013, 09:43.
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Mai grav e ca unii nu stiu altceva decat CMS, KM si ceva OZ... Daca n-ai d-astea, nu esti "bos".

                    Eu unul abia astept sa vad minunea pe viu, sunt convins ca arata superb.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Sunt urate, jokere da-le jos si vinde-le pe forum la juma` de pret.

                      PS : jantele sunt intradevar superbe, sa le rulezi cu grija maxima.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • in final e ce trebuie..ti am vazut masina live la fiecare schimbare de stil, sper ca e gata pana la exporom sa vin si eu ) salivez la jante concave d astea gen rotiform ..
                        sigpic

                        Comment


                        • ce-i drept, Jokeru' mereu ne surpinde cu ceva fabulos. mai multe poze cu minunea completa pe cand?

                          Comment


                          • Cui nu-i place sa schimbe "my ride-ul" )
                            O sa fie superba cu jantele astea, de abia astept sa vad finalu
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • N-ai inteles nimic.Pentru mine chiar nu conteaza daca le ai pe cele noi sau pe cele vechi si nu sunt nici pro nici contra.Am spus doar ca aratau bine si celelalte.Te-am intrebat doar daca ai putea incepe un alt proiect, o alta masina, alta marca la care poti sa-i faci upgradeuri si mai multe decat la logan pentru ca ai gusturi foarte bune si creativitatea unul din punctele tale forte.In ceea ce priveste marcile de jante, chiar nu conteaza atat timp cat nimeresti un model care da bine pe masina daca aspectul exterior te intereseaza cel mai mult.
                              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                              Comment


                              • Dupa cum observi, poate, exista 2 variante :
                                1. Ai bani garla, ii bagi odata si gata, ai facut dintr-o data toate nebuniile, esti unic, mergi la expo, etc.
                                2. Faci totul incetul cu incetul, dezvolti pe parcurs, adaugi chestii noi, lucru care iti ia ani de zile (parca ieri eram in "sticlarie" frecand la eleronul ala albastru, insa de fapt asta se intampla acum 3-4ani)

                                Evident, excludem din start varianta cocatzigan : azi am luat masina, azi merg in targ, tot azi e gata tuningu' ...

                                Asadar, un alt proiect ar cere multe resurse.

                                E bun proiectuil actual, poate la anul face Cosmin ceva cu spoilerele alea
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google