My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va anunt cand se termina banii, ca ideile... Da, masina va primi o integrala, aceeasi culoare doar ca alt producator de vopsea si lac.
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • La inceput eram cam de partea celor care spuneau de ce ai dat jantele vechi pe astea, insa acum, dupa cum vad, din poze momentan, se completeaza frumos masina cu rotile. Felicitari.
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • sal... eu nu am postat niciodata dar ti-am urmarit threadu zilnic, dar de cand ai spus ca vei lua jante noi timp de 3 luni intram din 2 in 2 ore sa vad data exacta cand apar si acum cand le-am vazut puse pe masina am zis ca e un vis frumos.. cu jantele astea mori incet si sigur numai cand te uiti la ele din poze .. bafta in continuare si spor la bani

        Comment


        • + http://youtu.be/jarbfbsuff8

          Comment


          • iti trebuie un garaj nenea sa tzii masina
            ABS+ 1.6

            Comment


            • Fac eu loc in al meu pentru o asemenea bijuterie...o dau pe a mea afara ))).


              Frumoasa jantele nenea, sa le stapanesti sanatos
              Y!M: alexut.style

              Comment


              • Masina a mai coborat de spate 1 cm Acum este exact ca-n cartea de tuning pe care o citesc eu
                Attached Files
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • ce carteee ?

                  ps. Jantele sunt exact ce trebuie.
                  sigpic

                  Comment


                  • nu ne imprumuti si noua cartea sa mai furam si noi ceva?

                    Comment


                    • am si eu o intrebare, de ce aripa spate este taiata/adjustata in prelungirea aripilor?

                      Last edited by me_catalin; 15 April 2013, 16:47.
                      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                      Comment


                      • care aripa pe ce aripa ?

                        Comment


                        • spoilerul spate este taiat, pardon, in partea de jos din spatele rotii.
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • nu cred ca este taiat ci doar cursa rotilor de a veni mai in fata cand este lasata suspensia jos iar la ridicare revin inapoi, pur si simplu asa se intampla

                            Comment


                            • se vede aceea distanta ciudata pentru ca e blana lasata ,nici decum ca ar fi taiata/adjustata)
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • me_catalin: degeaba ai atatea facultati daca ai chiulit la orele de tuning

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google