My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iamagi View Post
    ...Pe fata: trebuia sa dai jos acele aparatori de aripi, sau sa pui aparatori de noroi ca se vede urat. ...
    Eu zic ca arata foarte bine asa.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • A iesit super eleronu ... ceva simplu si de bun gust. ...

      Comment


      • Foarte frumoasa masinuta....place mult

        Comment


        • Ma bucur ca va place si o sa incerc sa raspund :
          - portbagajul shaved si integrarea eleronului sunt facute cu fibra . Ptr finisari s-a folosit chit de fibra intr-un strat f finut ( ptr a nu crapa in timp)
          @vitriol - vopsitul barilor este prioritar si ptr mine dar mai astept inca ceva...
          - jantele se numeste Wolfrace Matrix Chrome - au fost achizitionate sh cu tot cu cauciucuri undeva la pretul de 18 mil. noi...cred ca sar de 24 mil ( doar jantele)
          - de mult m-am chinuit sa scap de prelungiri, insa nu gaseam motiv de bagat masina in service - l-am gasit odata cu intrarea aluia in mine
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Super tare aiesit!Bravos!io zic sa o parchezi in gradina,printre boscheti ca e mai sigur!))))
            P.S.-mie imi placea cum arata cu pragurile alea...cred ca sunt singurele praguri care imi plac pe logan...parerea mea.
            sigpic

            Comment


            • Felicitari Cosmin, arata intr-un mare fel, sa o tii tot asa!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Frumos Jokere.....ca de obicei, o treaba facuta cu gust, cu cap, si ff bine!!! A iesit fff bine portabaguj, ai scapat de prelungiri....super tare.....sa vedem ce mai urmeaza

                sigpic

                Comment


                • deschiderea automata... si pozne
                  Attached Files
                  Last edited by Thejock3r; 17 May 2009, 01:18.
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Nu te mint

                    Comment


                    • O deschidere automata mi-as face si eu,imi place si e foarte practica.
                      Bravos Thejock3r!
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Ba, spatele l-ai facut, mai ai de lucrat la mooian. Tre sa faci ceva cu pleoapele alea triste, pentru ca chestiile aplicate/agatate de masina nu-si mai au rostul in stilul "clean" pe care-l incerci. Ce zici de o capota prelungita si o gura de admisie stil Gordini 12 ?
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Poate ne videm si noi sa imi dai mai multe idei
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Super masina ... vro 10 minute am stat si m`am uitat la ea la Mioveni ... cel putin portbagaju ... da co o capota prelungita i-ar sta bine ...

                            Comment


                            • Frumos eleronul domnu jocker, unic.

                              O mica intrebare totusi: mi se pare mie sau usa de la sofer difera ca nuanta de restul masinii? din poze asa mi s-a parut.......daca e asa suntem frati ca am si eu una pe spate cu aceeasi buba
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • Intra-devar superba...arata atat de bine "curata"...
                                Mult succes in continuare cosmin.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google