My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fotografiile facute de mine pe data de 20.07.2013 la EuroCar Summer fest meeting by Streetmaniacs de la campingul Darste din Brasov.

    Felicitari!

    PS: am si filmare cand te jucai cu suspensia pe aer. totodata, spune-mi si mie melodia care te-am rugat sa mi-o spui: cea in care se spunea ceva de Eminescu, gen hip-hop, rap.
    Attached Files

    Comment


    • cat de grava poate sa fie masina ta , Cosmine... Sper sa mai apucam sa ne intalnim la un pahar de vorba...te salut
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • in poze arata cum arata... dar reala e alta...

        munca si-a spus cuvantul...

        merita apreciata!

        like.
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • Reala nu-ti vine sa mai pleci de langa ia....
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • terminati-va! e de locul 2
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Si langa un ferari daca o pui cine cunoaste adevarata arta si munca nu o pune pe 2 da na se mai intampla...as spune eu multe da mai bine tac...stii tu Cosmine adevarul.
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Sa nu exageram nea DNF-ule ) dar inca este un subiect care ma amuza de fiecare data cand imi aduc aminte de el

                Noi sa fim sanatosi ! Ma bucur ca am luat parte la eveniment, ca v-am revazut si mi-a placut reactia celor prezenti. Restul e Cancan
                Attached Files
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ti-ar troaca a dracului.
                  Ati venit toti fitosii din Bucuresti!!!! Huaaaa!!!!
                  Eu te descalificam: ce-s cu rotile alea negre? Si cu suspensia aia?

                  Comment


                  • Cosmine nu exagerez...dar m-am ofticat sa mor cand am vazut clasificarea...e diferenta d la cer la pamant intre masina ta si cea de a luat loc 1...laso dreacu de jurizare...
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • pai de ce nu spui Florine totul, eu abia astept sa aflu sau tie frica de cineva anume, oricum urat din partea lor, am ajuns sa ne jurizeze niste oameni care habar nu au ce inseamna o masina modificata cu gust si STIL.

                      Comment


                      • crezi ca mai conteaza..se stie cine este nr1.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Poate ma repet - pentru mine a contat ca am fost acolo si ca m-am distrat maxim alaturi de cunostinte si prieteni. Imi pare rau doar ca a trebuit sa fac un oaresce efort sa ajung de la Campulung Muscel la Mioveni, in timp cat de cat util, sa particip la expozitie.
                          Nu uitati ca am o oarecare experienta in prezenta la astfel de evenimente si am intalnit decizii "dubioase". De aceea eu ma multumesc cu ce am primit si am privit detasat ce s-a intamplat.
                          Ptr hateri/concurenti, ii astept la showuri adevarate, cu juriu competent care isi justifica decizia ( de ce tu si nu altul etc)
                          Noi sa fim sanatosi.

                          CUBA!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Hai ca m-ati facut curios, cine a fost pe locul I ?
                            P.S. Scuzati-mi neinformarea (este vb despre Brasov?)
                            sigpic

                            Comment


                            • Vorbeste lumea-n targ ca te tinem in brate, mai Cosmine. Mai lasa-ne si tu un pic, sa ne odihnim, ca ne-ai rupt mainile

                              Bravo! N-am in minte decat poza aia in care frecam la eleron pe la doispe noaptea si felul in care arata jucaria acum. Bravo!
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • ...si cand era el cu bormasina`n mana, sa`si montezi prelungitoare la bare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google