My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai ne miscam si noi, sa fim in trend

    usile fata aproape finalizate, pe spate niste lemne - chestii dinastea
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Holy Molly stanga jos avem DD ,deci galagioasa o sa mai fie ... Bafta !!
      sigpic

      Comment


      • Holly fuck, cum sa ti copilul acolo ?

        Comment


        • legat! are si centuri la scaun! .... binenteles ca no sa dea volumul tare, in acele momente!

          Comment


          • Da dar copilul trebuie sa stea cu cineva in spate,si eu am copil mic de 8 luni dar sta mama cu el in spate,nu poti lasa copilul singur,asta e doar parerea mea,bafta in continuare.

            Comment


            • surprize peste surprize din partea KYS-ului .... Mult succes pe viitor !!!!!!

              Comment


              • Nu stiu ce sa zic cu toate lemnele alea in jurul copilului, Doamne Fereste de ceva.
                sigpic

                Comment


                • deja ne gandim la accidente, la watii la maxim si alte nebunii )

                  ps1.lemnele alea credeti ca-s prinse cu soricei sau elastic de bani? pfff
                  ps2. copilul are peste 5 ani nu trebuie sa stea nimeni in spate cu el
                  ps3. scaunul ala este cu mult peste ce au altii in masini stock

                  Setupul din spate estre strict de show/idee/cum vreti sa-i spuneti - cu aceasta masina, copilul nu a mers decat f f f rar ..
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Originally posted by Thejock3r View Post
                    ps3. scaunul ala este cu mult peste ce au altii in masini stock

                    Unde dau LIKE?!


                    Fratilor gospodari (cei care intrebati chestii ca sa va aflati in treaba), masina asta este de acum una strict pentru expo.

                    Iar copilului ii place la nebunie sa mearga in masina premianta a lui tati !
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • imi place maxim partea din spate: sa mai creasca nitel si suportii pentru Tedi (sigur va avea aasa ceva) vor fi transformati in suporti pentru creioane si pixe, scaunul se va transforma intr-un Recaro. Bravo!

                      Comment


                      • Masina este cumva gata pana pe 26 aprilie?Avem ocazia de a o admira la Craiova?
                        Conectează-te la Facebook şi începe să postezi şi să iei legătura cu prietenii, cu familia şi cu cei pe care-i cunoşti.
                        sigpic
                        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                        Comment


                        • Din pacate nu tine de mine As fi vrut sa fiu prezent dar..exista un dar. Mai este destul de lucru la ea si timp nu prea a mai ramas...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • orice faci,faci bine.big like.nu cred ca exista om,care sa nu se gandeasca la SUFLETELUL sau.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Unde dau LIKE?!


                              Fratilor gospodari (cei care intrebati chestii ca sa va aflati in treaba), masina asta este de acum una strict pentru expo.

                              Iar copilului ii place la nebunie sa mearga in masina premianta a lui tati !
                              like la tine... si pentru pusti ...are microbul in sange

                              Comment


                              • Este pustoaica...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google