My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi ptr poza Ciomu nu mai tin minte cine ne-a dat startul...
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Stiam eu ca te ai bine cu politia si tu ne sifonezi aha.

      Bine ales doar marcherierul vopsit.

      Stiam eu ca te ai bine cu politia si tu ne sifonezi aha.

      Bine ales doar marcherierul vopsit.
      Last edited by B-53-SDP; 24 May 2009, 13:14. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • sa le stapanesti sanatos cosmine si ai mare grija de ele

        Comment


        • mersi benoclu.. le voi pastra cu f mare grija . Ce bine mi se vede stickerul cu logan club :P...
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Nu ai montat inca triplele????
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • sunt montate de ieri insa nu am avut cursa prin targ sa iau spray sa le rezolv
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Astazi a precizat ....nenea joker ca le pune...sunt curios cum arata cu ele.

                Comment


                • hmmm..ce bine ar arata asa...( ara toba a doua in schimb )
                  - bara vopsita la culoarea masinii si stopurile cum am zis mai sus..
                  Attached Files
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • dap,si cu difuzorul ala de la dacia!!oricum arata bine si asa!nu te gandi la a doua toba...ai copil mic...trebuie liniste:P!bafta cu masina!
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • pozne din timpul muncii.. Semnalele nu mi-au iesit asa cum ma aspeteptam..dar..in fine.O sa le scot eu fata pana la urma..

                      ps. tobe nu mai vede masina mea pana nu voi avea o alta personala de plimbare..
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Semnalele de pe aripa sunt alea???
                        Asteptam poze cu ele puse ... sa vedem cum apare.. Interesanta ideea

                        Alea sunt semnalele de pe aripa??
                        Last edited by FANE_CLK; 24 May 2009, 18:45. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • sper ca ai scos lucasurile usor, fara sa rupi vreun piciorus
                          am reusit sa vad si filmuletul cu evolutia loganului de VN ; e loc si de mai bine, chiar si cu a doua iesire falsa si cu difuzor......

                          Comment


                          • Frumos Cosmine...sa te bucuri de triple si semnalizatoare...altadata ai sa te concentrezi mai mult si vei reusi exact cum iti doresti.
                            Deocamdata le poti lasa asa...ca merg...semnalu' se mai distinge ?

                            Comment


                            • Dragul meu coleg, sau frate, vreau sa-ti spun, ca la semnalizatoarele laterale, daca nu vopsesti si in interior, tot o sa se vada lumina galbena!
                              Asculte de "patitu"
                              spor la treaba!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • interesul meu este sa nu se mai vada lumina aia, ci sa nu se mai vada semnalul alb Sper ca operatiunea de vopsire sa-mi fi iesit. Las pe voi sa comentati...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google