My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super tare e!maine iau si eu alea de la vopsit...si fii atent ce mi-a zis la oglinzi...ca mi le vopseste da ei nu isi asuma eventuala exfoliere a vopselei...ca cica nu prinde pe plasticu ala decat daca e noua oglinda...astea mai vechi de la silicon,ceara,invechirea plasticului nu prinde vopseaua calumea si se curata.Tu ce zici?
    sigpic

    Comment


    • eu n-am avut probleme la mine..le am de 3 sferturi de an. S-a decojit putin unde am luat cu eu ele ba o ramura de ceva..etc etc..in rest sunt multumit!
      Multums ptr aprecieri !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Ok!da omu ala nu parea sa zica asa de chestie...acu cine stie...o sa le fac totusi.
        sigpic

        Comment


        • sper sa-mi permiteti sa adaug un link cu ce am de vanzare... multumesc!

          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • FFFF tare pasarica.....arata foarte bine...se schimba total look-ul masinii!!! Super treaba!!!Abia astept sa o vad vopsita

            sigpic

            Comment


            • ce bara de fata include planul tau malefic ?

              Comment


              • eheeee..suprize suprize
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Foarte rea arata,bravo! Bestia e pe strazi
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • Salut Cosmin!Am si eu nevoie de niste info de la tine...am dat azi farurile jos ca sa schimb ledurile din angeluri...unu era putin aburit pe interior in partea de sus...am zis ca se ia cu apa dar nu s-a luat!E matuit putin...am dat cu putin diluant slab ca am zis ca s-o mai repara dar mai rau s-a facut...ce as putea face sa repar?stiu ca tu le-ai facut pe ale tale cu o solutie gen polish...imi poti spune unde gasesc?Merci!
                    sigpic

                    Comment


                    • cumpara smirghel de 1500 , 2000 si 2500 ..slefuiesti bine zona aia ( si cu apa ) apoi folosesti polish Xerapol ! freci cu carpa pana nu mai poti ....
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • OK!Vad ca astia zic ca trebuie smirghel doar daca ai zgarieturi mai adanci...la mine nu sunt...De unde ai luat tu xerapol?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ai pm dragman..
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Arata super bine capota ...daca iese bine adica dupa vopsire ma refer cred ca o sa imi fac si eu ceva de genul ...este prea marfa.....aveam de gand de ceva vreme dar acum daca vad pe viu e altceva...felicitari Dl .Cosmin
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • si avand in vedere ca nu e inca in stare finala.. oups.. am stricat vreo surpriza? oricum.. tare rau badboiul cum ii zici tu
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • jocker stii pe careva care are folie neagra ca a ta pe plafon pe vre'un logan gri? tare as vrea sa vad cum da pe un logan gri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google