My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari a iesit splendid

    Comment


    • Salut,a iesit super bine imi place.Totusi credeam ca o vopsesti integral bara fata,inclusiv grila si plasa din spoiler.Ai putea incerca un tuning virtual sa vezi cum ar arata vopsita toata bara fata.Sunt curios cum ar arata,oricum a iesit super bine.Bafta in continuare.
      sigpic
      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

      Comment


      • shit that shit wtf ya yo playmo ) ms ptr apreciere...
        @dan.moraru - in primaf aza grila a fost vopsita la culoarea caroseriei!u mi-a placut deloc !

        In alta ordine de idei doresc sa ac cu negru mat partea din josul grilei , cam cum e in poza. E o idee buna ?
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Dap chiar am vrut sa iti sugerez, ar da mult mai bine

          Comment


          • .....bravos.....
            de-aia n-ai venit la Sibiu...ca n-a fost gata ...asa-i?
            Foarte misto....da-i cu negru mat acolo ca-i tentant!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Negru lucios, nu mat ca masina nu este mata, luceste;)!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Originally posted by FastFurious View Post
                Frumos..............dar ..............aici se vede unde ai gresit, ai ales mana de lucru + vopsea ieftina si regreti, vezi eu nu am ales ieftineala nici o data si poate de aceea tu nu crezi la ce costuri am ajuns eu pana acum.
                Bafta in continuare!!!
                Vezi eu nu am avut dreptul sa ma supar pe tine si nici nu m-am suparat , dar tu ai raspuns la toti mai putin mie , deci te-ai suparat, sa sti ca nu asta am intentionat era pur si simplu o parere.
                Sper sa-ti treaca supararea.
                Bafta!!!!
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • lol. Nu Fast, in general nu dau curs si nu-mi place sa reincep discutii pe care le consider stinse !
                  1. eu nu ma supar pe forumisti .
                  2. vopseaua este cea originala , cumparata de mine. Problema nu e la ea ci cum a fost data . Nici eu, nici tu , nici nimeni care nu are cunostinte la services-uri nu are de unde sa stie cat de bine vopseste Gigel. Poti da milioane de lei si treaba sa iasa mai slab cum mi-a iesit mie... Eu macar am recunoscut ca lucrarea nu s-a ridicat la pretentiile mele. O sa o refac cu siguranta.
                  3. Ti-am citit parerea si ti-am respectat-o si nu sunt suparacios din fire....

                  Numai bine tuturor
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • foarte faina masinuta.apropo cum de unde ai procurat grila fata fara suportul pt sigla???
                    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                    Comment


                    • Salutare! Foarte frumos si cu gust facute modificarile! Am si eu o sugestie pentru a da continuitate la partea din fata sa vopsesti acele capace de plastic pe care le-am incercuit in poza!Stima si sper ca nu te supar cu idea mea!
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Am vazut-o aseara live in noapte e frumoasa arata altfel.felicitari maestre.

                        Comment


                        • @KEKET - f tare ideea. Multumesc pentru sugestie
                          @Dj - grila a fost modificata, nu se gaseste de cumparat
                          @ Bobby - ma bucur ca ti-a placut..
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Originally posted by Thejock3r View Post
                            lol. Nu Fast, in general nu dau curs si nu-mi place sa reincep discutii pe care le consider stinse !
                            1. eu nu ma supar pe forumisti .
                            2. vopseaua este cea originala , cumparata de mine. Problema nu e la ea ci cum a fost data . Nici eu, nici tu , nici nimeni care nu are cunostinte la services-uri nu are de unde sa stie cat de bine vopseste Gigel. Poti da milioane de lei si treaba sa iasa mai slab cum mi-a iesit mie... Eu macar am recunoscut ca lucrarea nu s-a ridicat la pretentiile mele. O sa o refac cu siguranta.
                            3. Ti-am citit parerea si ti-am respectat-o si nu sunt suparacios din fire....

                            Numai bine tuturor
                            Ok ma bucur ca nu te-ai suparat pe mine, de fapt nu aveai de ce.
                            Bafta!!!!
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Marfa rau Jockere,felicitari

                              Comment


                              • Frumos, de apreciat cat suflet ai pus in masina asta acum sa nu plangi dar i ar sta bine cu "... butelia de GPL nichelata si pe care sa scrie NOS" cum spunea colegu ) Asfalt curat si grija de ea.

                                P.S: arata intradevar frumos botul cu partea de jos neagra, este o chestie care ma gandeam sa o fac eu pe PH2 dar numai ca la mine nu prea se potriveste cu zambetul .
                                Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google