My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la exterior cam asa arata la inceputul anului si asa arata acum...zic eu ca am facut ceva progrese anul asta...
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Toata munca ta se vede, a iesit ceva frumos, felicitari si mult spor in continuare!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Sa-ti aduc aminte, Jockere, cum faceai atunci, cand iti facuse dunga stramba??? FFA. Uite ce frumushatsa ai acum.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Da' nici nu se vede diferenta...
          sigpic

          Comment


          • daaa nici nu se vede...

            Super omule...felicitari pentru munca depusa si intelegerea nevestei

            Comment


            • salut amice!La fel si la adresa ta nu am decat cuvinte de lauda ti-am urmarit thread-ul de cred ca il stiu pe dinafara ,masina ta suuuuper exotica ,bun gust,pasiune ,bani si multa sudoare ,bafta in continuare in tot ce ti-ai propus si eu fiind la inceput sper sa nu dezamagesc,abia astept sa va cunosc.

              Comment


              • Multumesc Colegu' pentru aprecieri. Te asteptam pe la intalniri si vorbim mai multe acolo...
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • bai tati,masina imi place,soferul imi place,fetita aia mica imi place,de cea mare nu zic nimic ca nu vreau sa interpretezi gresit,dar tractorul,tractorul cand al tunaresti,poza 4 ,
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • salutare domnu...despre KYS am numai cuvinte de laudat.felicitari pt ideile pe care le.ai pus in practica.frumos golanu.
                    te rog mult daca imi poti spune ce materiale a folosit nenea ala de ti.a facut tie grila.vreau sa imi fac si eu grila asa si nu vreau sa tai emblema degeaba,ca daca nu iese treaba calumea e o dezamagire totala.suportul barii l.ai taiat?
                    bafta multa in continuare
                    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                    Comment


                    • Sper ca nu esti suparat pe mine !

                      Inainte sa incep sa o prepar pe a mea, ma uitam in fiecare zi sa vad ce modificari ai mai facut...prima pagina deschisa era cu ride-ul tau ... si mai notam cate o idee si o puneam la dosar pentru a mea... esti mare si inspirat..bravo sa o tii tot asa !

                      P.S. Aia mica e o scumpa !

                      Comment


                      • SalutaR3

                        KYS o super masinutza imi place cum a iesit,eu nu prea am cascaval ca as tuna-o si fulgera-o si eu , Ce pot spune No Comment , tine-o tot asha man

                        Comment


                        • @flavio - multumesc pentru aprecieri. Din pacate nu stiu sa dau prea multe detalii referitoare la grila. stiu ca a folosit fibra de sticla. Bara am lasat-o acolo..si a luat-o facuta!
                          @cosmin - stai linistit..nu ma supar asa usor Mersi ca ai urmarit evolutia masinii si sper s-o aci si de acum incolo

                          Azi i-am activat computerul de bord + consumul instant! Multumesc pe aceasta cale lui SanduGolanu
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Mah....treaba cu computerul de bord e faina, dar aia cu instantul nu-i vad utilitatea!
                            Bafta si numa' bine!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • a fost la pachet ) puteam sa-l refuz??? Oricum..iti da anumiti fiori cand vezi consum de 27.5 % )
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • E buna functia consumului instant... la drum cand vreau sa merg la consum numai in bord ma uit ..
                                Sa fi sigur ca nu o sa iti pierd ride-ul din ochi ...am de invatat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google