My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da...KYS alias ELIA&ZENDER. frumos

    Comment


    • culoareee...abea astept sa vad ce iese...o schimbi si in talon nu?
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • automat..nu ma lasa politia sa circul alftel . Lauricaa te tii de bancuri :d
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • superb loganu tau!!!

          Comment


          • Mersi Mishule!
            La Multi Ani tututor !
            Ma tot macina o intrebare a carui raspuns nu l-am gasit pana acum. Arcurile H&R sunt facute express pentru Logan sau pur si simplu se potrivesc de la alta masina ? Daca este varianta a doua , m-ar interesa sa stiu care e acea masina...

            Multumesc anticipat,
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Ia zi jockere, o faci roz sau mov cu sclipici?
              Lasand gluma la o parte, bara aia fata arata foarte tare. La bara spate ma abtin pana o vad pe masina!
              sigpic
              ^Logan turbat (WIP)^

              Comment


              • arcurile H&R eu cred ca sunt special pt logan....pt ca se potrivesc la fix...
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • Offf..veste proasta ce-mi dai tu NZN-ule ..asta e....

                  cateva cadre restilizate
                  Attached Files
                  Last edited by skandal; 3 January 2010, 17:34.
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Ba, sa nu zici nimic cand te apuci de d-astea... Aveam niste idei pe care oricum eu nu le pun in practica (stii ca nu ma am bine cu fibra). Eu nu prea iubesc ce vad acum, poate pe masina, pe viu arata altfel.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • de ce e vestea proasta?nu inteleg...
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • joker, super masina e tare de tot mi place ce ai facut din logan nostru romanesc am si eu unul si tare vrea sa stiu cum ai facut sa dipara de la spate emblemele te rog mult
                        Last edited by marin marius; 5 January 2010, 18:56.

                        Comment


                        • @dsign - lasa bre ca la nebunia mea..mai fac un set de bari oricum la cat ne-am vazut in ultima perioada ....
                          @NZN-ule - tu n-ai nici o vina aveam si eu un plan
                          @marin - abracadabra ( glumesc). le-am scos iar gaurile au ost astupate cu fibra de sticla , finisate apoi vopsite

                          Ps. gusturile difera, nu pot multumi pe toti imp e ca mi-emi plac.
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • tare curios sunt ce culoare o faci, la interior nu faci nimic?

                            Comment


                            • joker merci frumos o sa imi fac si eu mai in primavara imi place tare sa nu aibe embleme la spate sper sa nu crape in timp si de vopsit ai vopsit toata capota?
                              Last edited by marin marius; 6 January 2010, 12:41.

                              Comment


                              • eu st tare curios ce culoare o sa aiba...
                                @marin...pai doar nu vopsea zona umpluta cu fibra...automat se vopseste toata capota
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google