My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am inteles eu bine... sau urmeaza suspensie reglabila?


    Sau lipesti cu super-glue capacul de la benzina si ii pui gaz?
    sigpic

    Comment


    • Pragurile de unde sunt achizitionate ? Succes

      Comment


      • dany_6900 prelungirile sunt facute pe comanda...
        sigpic

        Comment


        • Unde ai ascuns masina domnule.

          Ca vad ca a disparut de la locul ei.

          Sa inteleg ca in curand o sa fie gata si o putem vedea life ?
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • pffff.... Am patit o belea : am mers prea tare cu ea si mi-au cazut bandourile....
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • bine ca nu ti-a cazut altceva

              PS:tare poza cu revista

              Comment


              • Iti cad bandourile, barile, ce mai urmeaza? Masina asta se dezintegreaza pe zi ce trece, vorba aia, loganari, nu puteau sa ia o masina mai buna, dar...ce sa-i faci, atat platesti, atat primesti. Sper ca nu te-ai suparat, glumeam, esti pe drumul cel bun bravo bravo!!! Asteptam noua culoare si fara ghinioane!
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Este o operatie de mare efect, masina ia din ce in ce mai mult in greutate (aici ma refer la foarte bine) cu aceste modificari, omul gandeste bine, le face acum, cand trebuie, idei vedem ca are, bune chiar, tinde spre ceva absolut custom, rafinament, din pacate pentru noi modifica exact acolo unde trebuie si unde "tu" nici nu te-ai fi gandit . Intr-un cuvant stie ce vrea.
                  Stiu ca sunt multi bani la mijloc, stiu ca probabil ai impresia ca n-o mai termini odata, mai e un pic, succes si asteptam paint-ul. Bafta multa din partea mea!
                  Last edited by Eu4yas; 31 January 2010, 00:09. Reason: Automerged Doublepost
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • A iesit super frumos ...Cand o sa mergi si mai repede ca sa cada si manerele usilor ?

                    Comment


                    • e doar 1.4 ) cat sa alerge saracul

                      Eu4yas..mersi ptr cuvintele frumoasa- daca mai bagai 2 -3 randuri imi dadeau lacrimile
                      Alexspeed= ce sa fac mah...pica toate . e model 2005 din lotul ala nasol...
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • frumos ... dar si pretentios acuma na trebuie si atentie sporita ... succes in continoare
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • vezi cum faci cu viteza si cu cazutul manerelor...poate poate "prinzi" din zbor ( de la viteza vei decola ) manerele alea care ti le-am aratat, de pe site-ul ala nemtesc ;)
                          bafta in continuare...si bani sa fie ca idei avem
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Deci cu treaba asta chiar mai facut pilaf.

                            Bravo arata foarte bine fara bandouri am mai vazut una asa si mi-a placut.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Mersi SDP=isto Pilaf...auzi la el Si eu sper sa dea bine..!

                              Boalo - manerele momentan vor sta pe masina pana cand voi descoperi un sistem ingenios de deschidere safe ( in afara de ala de la germanica). In plus, eu sunt om dintr-o bucata: ori toate..ori deloc!

                              GNT- stii cata grija am avbut pana cum de ea? su tocmai in parcare a fost bubuita de 4 ori asa ca...cum mi-o fi norocul..
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Parca bara aia fata are cam mult plastic, nu ti se pare nea Joker ? in rest astept si eu sa vad culoarea. Daca vrei un VT pe privat sa iti faci idee cum ar arata cu diferite nuante anuntama.
                                Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google